Код помилки 0x80070002 з’являється, як правило, коли деякі файли Windows Update були пошкоджені або відсутні (навіть якщо оновлення успішно вивантажені на ваш ПК). Іноді повідомлення про код помилки 0x80070002 також пов’язане з використанням ліцензійної операційної системи і зазвичай вікно з помилкою з’являється при завантаженні робочого столу.

Як виправити помилку 0x80070002?

Перший спосіб

Цей метод вирішення проблеми підійде для тих користувачів, у яких повідомлення про помилку після оновлення Windows 7, 8 або 8.1.

1. Викачуємо утиліту від Microsoft. Ця утиліта здатна відшукати і усунути неполадки «Windows update».
Достатньо просто запустити утиліту і дочекатися поки вона сама відшукає проблему і вирішить її.

windowsupdatediagnostic.rar [273.77 Kb] (скачувань: 5858)

Якщо утиліта вам не допомогла, то переходимо до іншого методу – відключаємо автоматичні оновлення вашої операційної системи. Для цього заходимо в «Панель управління», потім відкриваємо «Центр управління Windows».


У лівій частині вікна знаходимо меню, в якому вибираємо «Налаштування параметрів».


Потім у розділі “Важливі управління”, зі списку, що відкривається, встановлюємо «Не перевіряти наявність оновлень» і натискаємо кнопку ОК.


Цей метод вирішення проблеми повинен спрацювати як в Windows 8, так і в Windows 7.

Другий спосіб

Цей метод вирішення проблеми підійде для тих користувачів, у яких повідомлення про помилку після входу в систему Windows 7, 8 або 8.1.

1. Відкрийте Редактор реєстру («Виконати» > «regedit.exe»)


2. Далі в деревоподібному меню виконуємо наступні дії:

HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows CurrentVersion Run
3. Тепер в правій частині екрана знаходимо файл з ім’ям “MSC“, клацаємо по ньому правою кнопкою миші і вибираємо команду “Видалити“.


Якщо ви не виявили цей файл, то також вирішенням проблеми з помилкою 0x80070002 може бути банальна чищення реєстру від сміття. Для цього можна скористатися однією з наступних програм:

  • CCleaner
  • RegCleaner
  • TweakNow RegCleaner
  • Registry Booster