Нещодавно мій товариш звернувся до мене за допомогою і повідомив, що на екрані свого комп’ютера, при спробі оновлення операційної системи Windows 10, з’являється повідомлення з помилкою «0x80070422». Після не довгих роздумів мені все ж вдалося виправити цю помилку і зараз я поділюся з вами своїм досвідом.


Виявляється помилка «0x80070422» може з’явитися і у користувачів операційних систем Windows 7 і Windows 8. Тому інструкція може стане в нагоді і вам, адже дії в ній абсолютно однакові.

Отже, давайте почнемо. Щоб усунути помилку «0x80070422» необхідно:

1. Відкрийте діалогове вікно «Виконати» через пеню «Пуск» або за допомогою гарячих клавіш «Windows Key + R».

2. Потім в рядок «відкрити» введіть наступну фразу «services.msc» та натисніть кнопку «ОК».


3. Відкриється вікно «Служби» зі списком локальних служб. Вам необхідно знайти службу під назвою «Центр оновлення Windows» і клацнути по ній правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть команду «Властивості».


4. У відчиненому списку, який розташований навпроти напису «Тип запуску», вибираємо «Автоматично». Потім натискаємо кнопку «Застосувати».


5. Далі просто закрийте всі відкриті вікна і перезавантажте комп’ютер.

Після перезавантаження і повторного запуску оновлень ви побачите, що помилка 0x80070422 пропаде і більше з’являтися не буде. До речі, іноді така помилка може з’являється і при запуску брандмауера, але виправляється вона аналогічним чином, дотримуючись інструкції, яка описана вище.