Як виправити помилку 0xc0000007b

Помилка 0xc000007b є однією з найбільш часто виникаючих проблем при запуску. У більшості випадків вона виникає під час запуску ігор або будь-яких інших додатків, приводячи до їх автоматичного закриття.

Як виправити помилку 0xc0000007b

Помилка 0xc000007b не вважається ні небезпечною, ні, тим більше, критичної, але на нерви вона все одно діє. Тому давайте розглянемо причини її виникнення та способи як виправити помилку 0xc000007b.

Причини виникнення 0xc000007b

Причиною помилки 0xc000007b можуть служити дуже багато проблем. Серед найбільш часто зустрічаються причин:

  • застаріла або ж некоректно встановлена операційна система;
  • неправильно встановлені драйвера відеокарти також здатні спричинити за собою 0xc000007b помилку;
  • крім цього, причиною можуть бути пошкоджені дані в реєстрі або «бита» версія додатку, який ви намагаєтеся запустити.

Як позбавитися від помилки 0xc000007b

Виправляти і боротися з даною помилкою потрібно у відповідності з перерахованими вище можливими причинами її виникнення. Для початку варто встановити новий драйвер відеокарти, скачавши його обов’язково з офіційного сайту виробника (наприклад, для Nvidia це www.nvidia.ru). Після цього спробуйте запустити додаток, щоб перевірити, чи не перестала виникати помилка.

Як виправити помилку 0xc0000007b

Деякі фахівці радять разом з драйвером відеокарти оновлювати драйвер материнської плати. В цьому є сенс, втім, залежність між появою помилки 0xc000007b і застарілими драйверами материнської плати простежити не вдалося.

Далі, якщо установка драйверів не допомогла виправити 0xc000007b, потрібно оновити DirectX ? останню версію цієї утиліти завжди можна завантажити з офіційного сайту Microsoft.

Крім цього, обов’язково потрібно встановити або, якщо вони у вас вже встановлені, оновити бібліотеки Net Framework і Microsoft Visual C++ Redistributable. Ці елементи варто завантажити вже тому, що вони настільки важливі, їх відсутність може призвести до появи інших збоїв, наприклад, помилки 0xc0000142. Дані бібліотеки також доступні на офіційному сайті компанії Microsoft. Іноді для коректної роботи програми потрібно встановити не тільки останню версію бібліотеки, але і попередні теж.

Якщо помилка 0xc000007b раніше виникає, причому відбувається це при запуску якогось одного конкретного додатка, то слід його перевстановити, ? можливо, причиною неполадок з ініціалізацією служила некоректна установка. Різні помилки особливо часто з’являються при роботі з додатками, які поширюють сайти сумнівної надійності.

Неодмінно перевірити систему на наявність вірусів і інших шкідливих файлів. Для цього проскануйте комп’ютер з допомогою наявного у вас в наявності антивіруса і спеціальної утиліти зразок Dr.Web CureIt. Ці дії варто зробити, навіть якщо ви вже позбулися помилки, адже, якщо винний не був вірус, він може в майбутньому знову пошкодити систему.

Якщо нічого з перерахованого не допомогло виправити помилку 0xc000007b, але ви впевнені в тому, що збої в роботі системи почалися недавно, спробуйте зробити відкат на точку відновлення. У самому крайньому випадку перевстановіть операційну систему. Якщо ви користуєтеся неофіційною складанням Windows, краще змінити її на офіційну версію без будь-яких доповнень.