Напевно, зараз вже важко знайти людину, яка не стикався б з такою проблемою. А проблема полягає в тому, що, наприклад, після установки або оновлення Adobe Flash Player відео через браузер Google Chrome не програється і з’являється повідомлення про якомусь таємничому збої модуля Shockwave Flash.


Давайте ж розберемося з цією проблемою. Що вона собою являє?

Як відомо, для того, що б відтворювати відео онлайн необхідний Flash Player. Це маленька програма, яка відповідає за відтворення в інтернеті не тільки відео, але і анімації, ігор і всіляких рекламних банерів.

Так от, в браузері Google Chrome розробниками передбачена попередня установка Flash Player. Тобто, коли ви завантажили Гугл Хром і встановили, відео і все інше на веб-сторінках буде відтворюватися і працювати. Тому в установці цього користувач не потребує. Вся проблема в тому, що коли Ви завантажуєте або встановлюєте Flash Player, то між скаченным і вже вбудованим в браузер Flash Player з’являються розбіжності – так званий «конфлікт». Саме з-за цього конфлікту й випливає дана проблема Shockwave Flash.

Рішення даної проблеми досить просте. Потрібно відключити один з двох установлених флеш-плеєрів. Але як це зробити і який з двох потрібно вимкнути? Читайте далі.

Для початку заходимо в браузер Гугл Хром і в адресному рядку прописуємо chrome://plugins (можете скопіювати).


З’явилася сторінка зі списком всіх встановлених плагінів. Знаходимо плагін Adobe Flash Player. В дужках поруч зазначено два файлу. Зверху праворуч натискаємо «Детальніше» і бачимо, що один файл у нас встановлений в папці браузера, а другий – в системній папці.


На мою думку, потрібно відключати той, який знаходиться в папці браузера, так як Flash Player оновлюється досить-таки часто, а от оновлення Flash Player встановленого з браузером відбувається тільки при оновленні браузера. Значить, відключаємо перший. Натискаємо кнопку «Вимкнути», після чого перезапускаємо браузер. Проблема повинна бути усунена.