Сьогодні ми з вами, дорогі друзі, будемо розбиратися, як можна показати свій екран співрозмовнику в скайпі. Так, таке теж можна робити. Адже бувають ситуації, коли під час розмови людині потрібно щось показати, наприклад, роботу в якій-небудь програмі. Таким чином, ви не дасте йому доступ до робочого столу, він не зможе керувати вашими файлами, папками та програмами. Він лише буде бачити, що ви робите.

Робиться все це дуже швидко і декількома способами, тому давайте приступимо до практики, щоб не розводити воду в даній статті.

Зміст:

  • 1 Демонстрація екрану в скайпі до початку розмови
  • 2 Як показати свій екран співрозмовника під час розмови
  • 3 Ну і ще один спосіб тоді вам покажу
  • 4 Демонстрація екрану в скайпі на телефоні Андроїд
  • 5 Як припинити демонстрацію екрану

Демонстрація екрану в скайпі до початку розмови

Якщо ви ще не зателефонували людині, але вже заздалегідь знаєте, що будете демонструвати екран, то можна поступити наступним чином. Заходимо в «Контакти» і знаходимо потрібний нам. Далі правою кнопкою миші клікаємо по контакту і з випав списку вибираємо пункт «Демонстрація екрану…»

Після цього у нас вискакує віконце, яке повідомляє нам, що для того щоб розпочати демонстрацію екрану, людині необхідно все-таки зателефонувати. Тиснемо на відповідну кнопку:

На наступному етапі ми вибираємо, що ми будемо демонструвати: весь екран або тільки одне віконце і після того, як зробите свій вибір, натисніть кнопку «Почати»:

Після того, як ви це зробите, співрозмовник побачить, що твориться у вас на робочому столі. Природно, він повинен відповісти на ваш дзвінок.

Як показати свій екран співрозмовника під час розмови

Для цього нам знадобиться менюшка, яка знаходиться внизу вікна видеоразговора. Натискаємо на «плюсик» і з випавшого меню вибираємо пункт «Демонстрація екрану…»

Після цього, замість зображення з вебкамери ваш співрозмовник побачить робочий стіл.

Ну і ще один спосіб тоді вам покажу

Він підійде, як у тому випадку, коли ви вже додзвонилися співрозмовника, так і в тому, коли ще не здійснювали дзвінок.

Нам лише необхідно натиснути у верхньому меню на кнопочку «Дзвінки» і з випав списку вибрати пункт «Демонстрація екрану».

Все, а далі порядок дій такий самий, просто почніть показ або всього робочого столу, або активного вікна.

Демонстрація екрану в скайпі на телефоні Андроїд

Якщо ви хочете показати екран з пристрою під управлінням Андроїд, я маю на увазі мобільний телефон або планшет, то тут я можу вас засмутити. Додаток скайпу для Андроїд на даний момент не передбачає демонстрацію екрану.

Якщо ж зателефонувати з комп’ютера на мобільний телефон, то з Андроїда буде чудово видно робочий стіл Windows комп’ютера. З цим проблем не виникне.

Як припинити демонстрацію екрану

Для цього є кнопочка «зупинити показ». Вона дуже добре видно на екрані, тому я навіть скріншот подавати не буду.

Ну а на цьому все, дорогі друзі, ми з вами розібралися з черговою фішкою скайпа. Якщо щось незрозуміло чи є що доповнити, то пишіть в коментарях. До нових зустрічей.

А, може, і це буде Вам цікаво: