Здрастуйте, дорогі друзі! Сьогодні ми з вами будемо займатися цікавими речами. Ми навчимося відправляти повідомлення і стежити за новинами Вконтакте, при цьому маючи статус оффлайн. Сьогодні я буду вчити вас, як поставити невидимку Вконтакте. Це дуже зручно, якщо ви не хочете, щоб інші користувачі бачили, що ви онлайн.

Давайте тоді не будемо лити воду і перейдемо до практики

Зміст:

  • 1 Невидимка вк через комп’ютер
  • 2 Як стати невидимкою в вк з телефону

Невидимка вк через комп’ютер

Якщо ви часто заходите в соціальну мережу Вконтакте через стаціонарний комп’ютер або ноутбук, то найдоцільніше буде вам встановити плагін браузер з-під якого ви заходите в соціальну мережу, щоб з його допомогою приховати свою присутність. Такий плагін є, про нього ми вже говорили в статті про вічний онлайн вконтакте. Це плагін від сайту VKfox.io. Заходимо на нього і встановлюємо на свій браузер.

Тиснемо кнопочку «Встановити»:

Авторізуємось в плагіні. Тиснемо кнопку «Авторизувати»:

Далі дозволяємо доступ до своєї сторінки. Не боїмося це робити, нічого з вашими даними не трапиться:

У нас з’являється значок плагіна в правому верхньому куті браузера у вигляді мордочки лисиці. Щоб бути невидимим ми не відкриваємо свою сторінку вк, а просто натискаємо на значок плагіна. Тут вже ми дивимося все, що нам потрібно: дивимося новини друзів або груп:

Якщо перейти по вкладочку «Люди», то ми можемо відправити особисте повідомлення будь-якій людині, який знаходиться у нас в друзях, при цьому перебуваючи невидимкою:

Засвітитися ви зможете, тільки якщо випадково перейдете на сторінку одного Вконтакте небудь відповісте на повідомлення.

З комп’ютером розібралися, тепер перейдемо до пристроїв на Android

Як стати невидимкою в вк з телефону

Якщо ви для спілкування в соціальній мережі Вконтакте частенько використовуєте смартфон або планшет, то логічно було б припустити, що для того щоб включити режим невидимки вам знадобиться який-небудь додаток. Ми будемо встановлювати Kate Mobile.

Для цього заходимо в Google play і шукаємо його через пошук. Після встановлюємо:

Запускаємо додаток, у верхньому куті натискаємо на меню у вигляді трьох вертикальних точок і з випав списку вибираємо пункт «Налаштування»:

На наступному етапі натискаємо на пункт «Онлайн»:

Далі знову натискаємо на «Онлайн»:

У нас вискакує віконце, в якому потрібно поставити перемикач у положення «По можливості бути оффлайн»:

Все, тепер ви можете спокійно собі бродити по новинах і сторінках інших користувачів Вконтакті, при цьому перебуваючи в режимі невидимки. Залишати записи на стіні в цей момент не можна інакше засвітитеся і вся конспірація пропаде.

А, може, і це буде Вам цікаво: