Більшість користувачів мобільних телефонів, які працюють на операційній системі Android, що знають про таке додатку від компанії Google як о’кей Google. Про функціонал і можливості, які вона відкриває, я говорити не буду, адже все і так чудово їх знає. Краще я розповім вам, як включити голосовий пошук у вашому браузері Google Chrome. Тобто, ви зможете шукати інформацію на комп’ютері, використовуючи мікрофон – все аналогічно з Android додатком тільки на ПК.

Налаштування

Для початку вам необхідно відкрити раніше згаданий браузер Google Chrome. Далі перейти в його меню і відшукати в ньому розділ «Налаштування».

Меню браузера Google Chrome
Відкриється нова вкладка з набором налаштувань. Нам необхідний розділ «Пошук». Для початку виберемо пошукову систему за замовчуванням – природно вибираємо Google, тому що ні в Яндексі ні в @mail.ru такий функціональної можливості немає (функції о’кей Google).

Після чого нижче у вас з’явиться прапорець навпроти нього напис «Включити голосовий пошук по команді «о’кей Google»». Встановивши прапорець ви автоматично увімкніть цю функцію.

Включити голосовий пошук Окей Google
Тепер вам доступні такі ж можливості голосового пошуку, як і в додатку на телефонах. Якщо ж з якихось причин «о’кей Google» у вас не працює – поновіть ваш браузер Google Chrome або перевірте налаштування мікрофону.