Вічний онлайн назва таке цікаве, вічного нічого не буває. У зв’язку з цим стаття наша сьогодні буде про те, як зробити так, щоб у вас в статусі висвічувалося, що ви онлайн, а насправді ви займалися своїми справами і зовсім то й не сиділи за комп’ютером. Адже, як відомо, якщо ви перестаєте активність на своєму акаунті, як значок «Онлайн» через деякий час зникає.

У стандартних налаштуваннях соціальної мережі такої штуки не передбачено, тому нам доведеться скористатися деякими плагіном для браузера на стаціонарному комп’ютері, а також мобільним додатком на телефоні.

Давайте перейдемо до практики

Зміст:

  • 1 Вічний онлайн в вк з комп’ютера
  • 2 Як зробити вічний онлайн Вконтакте з телефону

Вічний онлайн в вк з комп’ютера

Я не рекомендую користуватися ніякими програмами і, тим більше, сторонніми сервісами, які пропонують цю послугу. Все це може призвести до втрати ваших даних та захопленню вашої сторінки зловмисником.

Покопавшись в інтернеті я знайшов якийсь плагін, який підходить для всіх основних браузерів і абсолютно безпечний, ваші дані не потраплять третій особі. Мова йде про VKfox. Переходимо на офіційний сайт програми і встановлюємо його: VKfox.io

Натискаємо на кнопочку «Встановити»:

Авторизовавшемся в плагіні, нічого страшного в цьому немає:

Дозволяємо доступ до свого аккаунту:

У правому верхньому куті вашого браузера після встановлення плагіну з’являється значок у вигляді лисиці. Значить все в порядку, натискаємо на нього. Після тиснемо на значок Шестерінки», що означає «Налаштування».

У налаштуваннях знаходимо в самому верху пункт «Бути завжди онлайн» і ставимо біля нього галочку

Все, після цих установок ми, по ідеї, повинні були домогтися своєї мети. Однак розробники соціальної мережі постійно міняють алгоритми, тому якщо у вас щось не спрацювало або ви знаєте інший спосіб, як робиться вічний онлайн вконтакте, то напишіть, будь ласка, в коментарях.

А ми з вами йдемо далі і тепер розглянемо, як зробити таку фішку на Андроїді

Як зробити вічний онлайн Вконтакте з телефону

Тут нам знадобиться досить популярний додаток. Його офіційно можна встановити з Google Play. Називається воно Kate Mobile Lite. Заходимо в Плеймаркет, знаходимо додаток і встановлюємо:

Запускаємо додаток, вводимо свій логін і пароль від Вконтакте. Нічого страшного, ніхто їх там у вас не поцупить. Після в правому верхньому куті натискаємо на меню у вигляді трьох вертикальних точок і з випав списку вибираємо пункт «Налаштування»:

На наступному етапі натискаємо на пункт «Онлайн, налаштування невидимки»:

Далі натискаємо на пункт «Онлайн»:

Виставляємо значення «Бути онлайн, коли додаток запущено»:

Все, тепер у вас постійно буде світитися в статусі, що ви знаходитесь онлайн з телефону, поки ви не потушкуйте цей самий телефон або планшет.

А в кінці статті я хотів би ще раз повторитися і сказати, що якщо ви знаєте ще робочі способи на даний момент, то не соромтеся, поділіться ними в коментарях, а я пізніше напишу про вашому способі статтю або доповню цю.

А, може, і це буде Вам цікаво: