Нерідко це дратує, бо не всі хочуть, щоб їх новости миготіли в чужій стрічці, тим більше у незнайомої людини. Передплатники гарні в основному для тих, хто жадає популярності. А якщо зовсім не жадає?

Крім того, в передплатники лізуть різні спамери, рекламщики, боти «лише-б-додати», і там же залишаються люди, яких ви бачити не хочете — просто неприємні особистості або «колишні любові». Тому чимало людей хоче знати те, як видалити передплатників Вконтакте разом. На жаль, офіційного способу у соцмережі немає, але не все втрачено — нижче є «обхідні шляхи».

Зміст

  • 1 Чесна прохання
  • 2 Ласкаво просимо в чорний список
  • 3 «Відчепіться від мене», або як захистити сторінку від цікавих очей

Чесна прохання

Якщо передплатників небагато і всі вони «живі» (не боти-спамери), можна через повідомлення на своїй стіні або навіть лічку попросити відписатися від вас. Якщо ж їх багато, або у них закриті ЛЗ, або сторінки ваших передплатників заморожені, проблему таким шляхом не вирішити. Крім того, ваше повідомлення на стіні зовсім не факт, що побачать.

Зате наступний варіант куди більш радикальний і точно спрацює.

Ласкаво просимо в чорний список

При спробі видалити користувача ВК з передплатників, функціонал соцмережі пропонує лише додати його в чорний список.

Як це робиться, по пунктах:

? відкрити «Мої передплатники»;
? навести курсор на аватарку передплатника, клацнути на ній в правому верхньому куті на хрестик і тим самим заблокувати;
? підтвердити відправку користувача в нс;
? довго і нудно робити те ж саме з іншими передплатниками, поки все не опиняться в лазні.

Тепер наберіться терпіння. Через годину, а краще через добу, можна буде видалити всіх цих людей з блэклиста, але не раніше, в іншому випадку вони знову опиняться в передплатників. Можна, звичайно, і зовсім не видаляти їх з бана — справа смаку.

Ще один радикальний метод — зайти на сторінку користувача і далеко внизу під його аватарки натиснути «Заблокувати ім’я Користувача». Годиться тільки у випадках, якщо передплатників мало або цей чимось насолив особливо.

Також в блэклист можна додати вручну, скопіювавши туди адреса сторінки юзера ВК і натиснувши кнопку «Додати».

«Відчепіться від мене», або як захистити сторінку від цікавих очей

Є ще третій варіант — не видаляти передплатників, але не залишати їм майже ніякої інформації. Таку можливість дає вкладка «Приватність» (меню «Налаштування»). В ній ви зможете налаштувати свою сторінку так, щоб велика частина інформації була доступна тільки друзям.

На жаль, повністю інформацію на сторінці приховати не можна, що інші користувачі хоч щось, та побачать. Наприклад, неможливо приховати записи на стіні, список підписок (пабликов), і т. д.

Єдиний спосіб повністю приховати профіль від іншої людини — це додавання того в «бан». Тоді він побачить з інформації на вашій сторінці тільки те, що він не може її побачити. В іншому випадку користувачам щось та залишиться «на розтерзання». Плюс до того, передплатники, що були до того, теж нікуди не подінуться.

Висновок: єдиний 100% працюючий спосіб видалити передплатників Вконтакте — це занести їх в чорний лист. Залишати їх там чи ні, це вам вирішувати. Якщо, на вашу думку, передплатник небезнадійний, то можна буде випустити його з чорного листа через якийсь час, залишаючи можливість писати вам повідомлення і дивитися профіль.

Тепер наберіться достатньо терпіння і мужності, щоб відзняти «вручну» кілька сотень передплатників, додаючи їх в чорний лист.