Відома соціальна мережа, про яку ми поговоримо в цій статті, дозволяє мільйонам користувачів щодня ділитися цікавими моментами з життя і зберігати пам’ятні історії з минулого, які не хочеться забувати. Завдяки можливостям Вконтакте, можна демонструвати, приховувати, завантажувати зображення в цифровому вигляді, так і видаляти ті з них, що більше не подобаються або неактуальні.

Часто нам потрібно видалити вибрані фото, а в деяких випадках виникає потреба позбутися цілих альбомів з малюнками, наприклад видалити все «Збережені фотографії» або ж «Фото зі мною». Давайте розберемося, чи можна це зробити за допомогою спеціальних кодів (скриптів, написаних на мові програмування).

Як швидко видалити всі фотографії Вконтакте

Розглянемо покрокову інструкцію позбавлення від неактуальних зображень.

  • Заходимо в браузер Google Chrome
    Якщо ви звикли користуватися одним браузером, на час вимкніть його і встановіть останню версію Chrome. Пізніше ви зможете його видалити. Перейдіть в магазин розширень для браузера, і знайдіть один під назвою Tempermonkey.
  • Переходимо в свій аккаунт Вк
    Для багатьох це стане відкриттям, але насправді існує спеціальна консоль, в якій прописуються корисні коди, що дозволяють миттєво досягати поставлених цілей – в тому числі і видаляти «цілими стопками» непотрібні картинки.
  • Зайдіть на власну сторінку і натисніть F12 – це викличе ту саму консоль. Знайдіть вкладку з назвою Console. Включити панель можна і альтернативним способом: за допомогою комбінації клавіш Ctrl + Shift + I або проїхати по дорозі «Інструменти — Розробка Веб-консоль».
  • Вибираємо в головному меню Вконтакте пункт з фото, знайдіть перший за рахунком фотографію зі списку (необхідно натиснути на неї, щоб збільшити її до функції перегляду).

Скрипти для видалення всіх фотографій Вконтакте

  • У рядку введення коду (див. зображення вище) пропишіть або скопіюйте наступний набір символів:

a=0; b=1; while(a!=b){Photoview.deletePhoto();a=cur.pvIndex; Photoview.show(false, cur.pvIndex + 1, null); b=cur.pvIndex;}

Видаляє з 5 фотографій;

setInterval(‘a=0; b=1; while(a!=b){Photoview.deletePhoto();a=cur.pvIndex; Photoview.show(false, cur.pvIndex + 1, null); b=cur.pvIndex;}’,3000);

Видаляє всі фото, але потрібно трохи почекати;

Якщо жоден з наведених способів не підходить, введіть в рядок таку комбінацію:

setInterval(delPhoto, 3000);
function delPhoto() {
a = 0;
b = 1;
while (a != b) {
Photoview.deletePhoto();
a = cur.pvIndex;
Photoview.show(false, cur.pvIndex + 1, null);
b = cur.pvIndex;
}
}

  • Багато починаючі користувачі соцмереж навіть не здогадуються, які можливості приходять до них з консолі Javascript. Не радимо займатися невдячною роботою і виконувати багато механічної роботи, краще знайдіть відповідний скрипт і вперед! Успіхів у нових починаннях!

Також радимо ознайомитися зі статтями як видалити всі відеозаписи і як очистити стіну.