Подібні прийоми часто допомагають тим, хто займається розкруткою рекламних кампаній Вк, для яких необхідно поширювати посилання. А щоб реклама виглядала красиво і заманювала своїм виглядом, експерти рекомендують ставити не просто звичайний адресу сайту, групи чи сторінки людини Вконтакте, а прописувати їх у вигляді помітних фраз, забарвлених кольором, відмінним від основного.

Робимо посилання Вконтакте на зовнішній сайт, групу, іншого користувача

Для кожного типу посилань існує один і той же шаблон, який виглядає наступним чином:

[Посилання|Слова для переходу на неї]

 • Посилання словом на сторінку користувача
 • Приміром, є сторінка людину по імені Віктор Іванов. Давайте зробимо на його аккаунт посилання так, щоб вона була у вигляді його логіна. Скопіюйте його ID (це цифри-ідентифікатор, що містяться в засланні в браузері, докладніше це ми розібрали в цій статті) і поставте їх у шаблон на перше місце:

  [id15396726|Віктор Іванов]

  Точно так само можна поставити посилання на фото, музику, пости, відео: просто копіюйте їх id і вставляйте в квадратні дужки разом з необхідними словами та символом «|» як поділ. Робиться це в Wiki-розмітки, наприклад, при редагуванні новин групи.

 • Посилання словом на групу або паблік
 • Такий же принцип працює і для груп. Скориставшись шаблоном [Посилання|Слова для переходу на неї], поставте в першу частину назва групи у вигляді її цифрового ID, як у попередньому прикладі. Якщо група має красиву назву, копіюйте тільки його без http або www і навіть без vk.com.

  Насправді, нещодавно з’явився більш простий спосіб робити посилання словом Вконтакте: достатньо просто поставити символ «*», і починати друкувати ім’я вашого друга або групи, автоматично випаде список, з якого можна вибрати потрібну посилання. Відразу з’явиться шаблон, у другій його частині пропишіть текст.

  Тепер ви вмієте робити посилання словом на людину і на групу Вконтакті, сподіваюся ця стаття вам в цьому допомогла. Можете протестувати в коментарях. U R Welcome.