Доброго дня. Сьогодні ми розповімо Вам, як встановити Directx 11 на свій комп’ютер.
1. І так, перше, перш ніж дізнатися, як встановити «directx 11» потрібно зробити наступне – завантажити програму. Для цього, потрібно в пошуковому рядку браузера ввести «Завантажити directx 11».


Нам видасть багато сайтів. Заходимо на один з них. Там бачимо, що Вам пропонують завантажити дві версії програми, одна повна, якщо немає підключення до інтернету, друга – оновлення. Качаємо першу версію.


Скачали? Йдемо далі.
2. Заходимо в папку з завантаженою програмою. Попередньо, в ній створюємо порожню папку і називаємо її «directx». Натискаємо на установче додаток.


3. У наступному повідомленні натискаємо «Запуск».


4. Приймаємо ліцензійну угоду.


5. Далі, потрібно вибрати папку, яку ми попередньо створили, пам’ятаєте?6. Вибираємо її (На екрані у вікні ви побачите шлях до цієї папки). Натискаємо «ОК».


7. Почалася розпакування. Не переживайте, вона триватиме не довго.


8. Заходимо в папку з распакованными файлами. І серед безлічі різних файлів нам потрібно знайти «DXSETUP». Натискаємо.9. Почався процес установки. У вікні потрібно прийняти умови ліцензійної угоди. Приймаємо та натискаємо «Далі».


10. Далі йде встановлення програми на Ваш комп’ютер. За процесом ви можете спостерігати.


11. Після того, як програма встановиться, натискаємо кнопку «Готово».

На цьому все. «Directx 11» встановлено на ваш комп’ютер. Тепер Ви знаєте, як встановити directx 11» на комп’ютер (або ноутбук) з операційною системою Windows.