Як встановити і користуватися Bluestacks на комп’ютері (Windows 10/8/7/XP і OS X)

Bluestacks являє собою програму, яка дозволяє запускати і використовувати програми для Android на пристроях, які працюють на комп’ютерах під операційною системою Windows 10, 7, 8, XP, Vista і Mac OS X.

Спочатку цей емулятор був розроблений для нетбуків, планшетів і ноутбуків, що працюють на Windows. У функціях програми є підтримка сенсорних дисплеїв, так і тачпадів. Але сучасна версія програми повністю адаптована і придатна для використання на простих стаціонарних комп’ютерах.

Управління у додатках відбувається за допомогою клавіатури і мишки. Bluestacks дозволяє розподіляти ресурси між Android і Windows, емулятор відкриває систему Android в окремому вікні-моніторі на робочому столі, з можливістю перемикання на неї за допомогою всього однієї кнопки.

Як встановити і користуватися Bluestacks на компютері (Windows 10/8/7/XP і OS X)

Установлення програми

Завантажити програму Bluestacks для комп’ютера простіше всього з офіційного сайту. Для її встановлення не потрібно робити ніяких особливих дій або встановлювати додаткових програм. Достатньо лише слідувати кроків майстра інсталяції програми Bluestacks. Це інші програми, эмулирующие Android, вимагають обов’язкової установки таких програм, як SDK, java або JDK, для установки і запуску Bluestacks не потрібно нічого подібного.

Єдине, що обов’язково потрібно для установки програми — це акаунт Google. Тому перед установкою необхідно буде залогинить існуючий або зареєструвати новий. І прийняти умови та ліцензію програми. Під час роботи майстра установки програми, слід лише вибрати місце на диску, куди вона буде встановлена і зручний для використання програми мову.

Після завершення установки на робочому столі з’являться відразу три нових ярлика: Start BlueStack, який веде до запуску емулятора, Apps, що дозволяє завантажувати ігри або програми під Android і BlueStack, для оновлення програми.

Використання на ПК

Для початку використання емулятора Bluestacks достатньо просто натиснути на ярлик Start BlueStack. Після цього відкриється нове вікно, в якому зверху кнопки, на яких зазначено «мої програми», «кращі програми», «оновлення» і іконка з лупою.

Натиснувши на іконку можна здійснити пошук вакансій додатків та ігор. І відразу встановити їх в емулятор. Після цього вони будуть доступні в списку «Мої програми». Для налаштування роботи програми Bluestacks потрібно натиснути на іконку шестірня, яка розташована в нижньому правому куті вікна. З’явиться список параметрів, які можна налаштувати.

Як встановити і користуватися Bluestacks на компютері (Windows 10/8/7/XP і OS X)

Для того щоб користуватися вже збереженими на комп’ютер файлами додатків апк, треба знайти їх за допомогою пошуку в програмі і відкрити. Емулятор Bluestacks дозволяє встановлювати програми Instagram, Catwang і гра Plague inc, що вимагають кеш, завдяки тому, що програма здатна емулювати флеш пам’ять. Вибір способу управління і типи відображення ігри або програми здійснюється в налаштуваннях.

Програма Bluestacks підтримує програми, розраховані на найсвіжіші версії Android. Для того щоб емулятор не устаревал, його необхідно оновлювати, використовуючи ярлик на робочому столі BlueStack або кнопку оновлення вже запущеній програмі.

Як встановити і користуватися Bluestacks на компютері (Windows 10/8/7/XP і OS X)

Системні вимоги до ПК для встановлення самої програми Bluestacks досить невеликі. Однак для ігор і деяких додатків потрібно як мінімум хороша відеокарта, двоядерний процесор і не менше ніж 2 Гб пам’яті.