Сьогодні придбав свій перший Icon Pack для телефону, не відразу зрозумів як його використовувати і, розібравшись, вирішив написати інструкцію, раптом кому стане в нагоді:) По-моєму, вийшло досить симпатично, хоча на смак і колір…

Підготовчий етап

Називається це диво PrimeScapes Landscape Icons, і ви без проблем можете знайти його в Google Play, варто всього лише 1$. Але після покупки ви не побачите зміни в зовнішності вашого пристрою, тому тут необхідні деякі роз’яснення.

1) Телефон (або планшет) повинен мати Root. Як його отримати, читайте на 4pda.ru конкретно для вашого пристрою.
2) Необхідний Xposed Framework. Як його встановити буде описано нижче, в інструкції. На момент написання статті не сумісний з Android 4.4. Але читайте оновлення на 4pda.
3) Необхідна програма, яка буде працювати з вашими колекціями ікон, я буду показувати приклад на програмі Unicon, коштує 2$ (звичайно ж ми живемо в Росії і можна качати програми з 4pda.ru, але я вже давно перейшов на бік ліцензії та підтримки розробників, тому рекомендую купити, програма проста у використанні).

Інструкція

1) Отримуємо рут.

2) Качаємо Xposed installer звідси (4pda), встановлюємо і запускаємо його.

3) Тапа по рядку «Фреймворк».

4) Тиснемо на кнопку «Встановити/Оновити», телефон завантажить і підключить аддон Xposed Framework. Попросяться рут-права і по завершенню Xposed покаже наступне вікно (Можливо знадобиться перезавантаження пристрою для застосування змін):

5) Встановлюємо Unicon.

6) При спробі запуску Unicon покаже наступне вікно:

7) Тапа на «Open Xposed Installer», відкриється Xposed, вибираємо «Модулі». Ставимо галочку навпроти Unicon.

8) Повертаємося в Unicon, вибираємо встановлений Icon Pack (в моєму випадку це PrimeScapes Landscape) і тиснемо кнопку Apply. Телефон знову запросить Root-права. Після успішного застосування з’явиться повідомлення про те, що необхідно перезавантажити телефон, перезапускаємо і радіємо з оновленим зовнішнім виглядом нашого пристрою.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru