Уявімо, що у вас є інтернет магазин. На ньому ви продаєте певний товар, який саме не має значення. Природно на сайті ви вказуєте свої дані, наприклад, номер телефону для зворотного зв’язку з клієнтами.

Я хочу запропонувати вам більш легкий спосіб спілкування з потенційними покупцями або замовниками – онлайн чат, який буде працювати 24 години на добу, 7 днів в тиждень. Таким чином, ваші клієнти або покупці зможуть моментально отримувати відповіді на питання, що цікавлять їх, що дозволить у рази збільшити конверсію.

Онлайн чатів, які можна встановити на сайт, не так вже й багато. Одними з найпопулярніших є Jivosite і TalkDriver. Але лідером все ж є Skype. Для зв’язку з клієнтами за допомогою скайпу вам необхідно просто встановити кнопку Skype на сторінку контактів або в сайдбар. Взагалі вона встановлюється в будь-яке місце, на будь-якій сторінці, де, на вашу думку, користувачеві буде зручно натиснути на неї і де її буде видно.

Щоб встановити кнопку Skype на ваш сайт необхідно:

1. Ввести в адресний рядок браузера наступний url: http://www.skype.com/en/features/skype-buttons/create-skype-buttons/ (просто скопіюйте та вставте).
2. На сторінці заповніть спеціальну форму, яка після заповнення згенерує код кнопки скайп для вашого сайту. Вам необхідно вказати:


2. 1. Ім’я користувача в скайпі (ваш логін);
2.2. Тип зв’язку (встановіть галочки напроти): Call – голосовий виклик; Chat – повідомлення в чат;
2.3. Колір і розмір кнопки;

Потім безпосередньо сгенерируется сам код. У мене він вийшов таким, але оскільки мій сайт не продає товарів і не надає послуги, то і встановлювати його мені немає сенсу.


Щоб побачити, як буде виглядати ваша кнопка Skype – на цій же сторінці, справа є невелике окшко попереднього перегляду.