Якщо у вас встановлений Яндекс браузер, вам, мабуть, іноді хочеться змінити його зовнішній вигляд. Таких функцій в самому браузері немає, але ми можемо з вами трохи подумати і скористатися стороннім сервісом. І так, у сьогоднішній статті ми з вами розберемося, як змінити тему оформлення в браузері Яндекс.

Даний браузер досить часто оновлюється, і, можливо, деякі пункти будуть трохи відрізнятися в нових версіях, але суть залишиться та ж сама. Ось, наприклад, відносно недавно вийшов новий інтерфейс браузера, який не дозволяє нам встановлювати сторонні теми. Однак цей інтерфейс поки ще можна відключити, чим ми зараз і займемося.

Запускаємо браузер і тиснемо на кнопку меню у правому верхньому куті. З випав списку вибираємо пункт «Налаштування»:

Знаходимо рядок «Налаштування зовнішнього вигляду» і натискаємо на кнопку «Вимкнути новий інтерфейс»:

Все, тепер ми зможемо змінювати зовнішній вигляд браузера. Для того щоб скачати якусь тему, скористаємося магазином Гугла для Хрому. Можна перейти за посиланням https://chrome.google.com/webstore/category/themes щоб потрапити відразу в розділ з темами (заходити в цей магазин і скачувати там теми потрібно, природно, тільки з-під Яндекс браузера).

Знаходимо потрібну тему і натискаємо на неї. У нас відкривається віконце з описом теми, відгуками про неї та іншою інформацією. Тиснемо на кнопочку «Встановити»:

Через деякий час тема скочується, і ви зможете помилуватися новим оформленням вашого браузера. Як бачите, ми з вами змогли з легкістю встановити тему в Яндекс браузері, нічого складного в цьому немає.

А, може, і це буде Вам цікаво: