В даній статті ми будемо розглядати, як встановити програму скайп на смартфон або планшет під управлінням операційної системи Андроїд. Якщо у вас вже є обліковий запис скайп, ви там зареєстровані і програма встановлена на комп’ютері, то встановити її на телефоні буде простіше простого. Якщо ж ви ще не знайомі з програмою, а просто хочете встановити її на свій телефон, щоб у режимі відеоконференції спілкуватися з людьми, то ми з вами швиденько зареєструємо для вас обліковий запис і встановимо додаток з Плей Маркету.

Зміст:

  • 1 Реєструємося в скайпі
  • 2 Як встановити скайп телефон Андроїд через Play Market

Реєструємося в скайпі

Якщо ви вже це робили і у вас є логін і пароль від програми. То даний пункт можна пропустити. Якщо ні, то беремо телефони в руки і реєструємося.

Відкриваємо будь-який браузер і заходимо на офіційний сайт програми https://www.skype.com/ru/. Звертаємо увагу на кнопочку «Увійти», натискаємо на неї і з випав списку знаходимо посилання «Зареєструватися». Натискаємо на неї:

У нас відкривається віконце створення облікового запису. Якщо хочете, то можете реєструвати її на номер мобільного телефону. Я ж не хочу, тому буду реєструвати обліковий запис тільки на електронну адресу. Хто хоче зробити, то натискаємо на посилання «Використовувати існуюча адреса електронної пошти:

В наступному вікні вводимо свою існуючу пошту і придумайте пароль до програми скайп:

Далі введіть своє ім’я та прізвище. Вводите туди такі дані, щоб з ним вас зручно було знайти (якщо, звичайно, вам це потрібно).

Після цього вам на пошту буде надіслано код підтвердження. Відкрийте свій поштовий ящик, скопіюйте звідти код і введіть у відповідну форму. Після натисніть на кнопку «Далі».

Все, обліковий запис створено. Тепер будемо встановлювати сам додаток, щоб вже повноцінно користуватися усіма принадами програми.

Як встановити скайп телефон Андроїд через Play Market

Знаходимо у себе на пристрої значок Play Market і натискаємо на нього:

У пошуку програм вводимо запит типу «скайп» і тиснемо по потрібного нам результату. Нам потрібно лише офіційне додаток не потрібно встановлювати купу додаткових, які нам тут висвітилися:

Тиснемо на кнопочку «Встановити» у віконці:

Чекаємо кілька секунд, поки гойдається додаток і встановиться на ваш робочий стіл. Відразу після установки знаходимо значок скайпу і натискаємо на нього:

У нас запускається додаток. Вводимо логін і пароль і йдемо далі:

Все, скайп запущено:

Можете зробити свій перший дзвінок або написати повідомлення якому-небудь одному.

До речі, якщо ви не знаєте, як додавати контакти в скайп, то раджу прочитати статтю, перейшовши за посиланням. Ну а на цьому дану статтю вже можна закінчувати, адже ми з легкістю змогли встановити програму скайп на свій мобільний пристрій.

А, може, і це буде Вам цікаво: