Сьогодні ми розповімо вам, як встановити Sony Vegas на ваш комп’ютер, тому що це питання цікавить багатьох.

Для початку нам потрібно завантажити дану програму. Я вже скачав заздалегідь Sony Vegas на торрент ресурсі.

Завантажили, заходимо в папку з завантаженою програмою, шукаємо файл ехе. У папці може бути дві версії програми, одна – 32-х бітна, друга – 64-х бітна. Вибирайте ту, яка буде відповідати вашій операційній системі.


1. І так, запускаємо, двома кліками мишкою vegaspro11.0.682_32(64)bit_full.exe. З’явилося віконце, в якому нам пропонують вибрати мову інтерфейсу, в даному випадку це англійська. Вибрали і натискаємо кнопку «Next».


2. Далі, нам пропонують встановити дві версії програми. Перша, з оновленнями, які потрібно буде завантажувати з інтернету, друга, існуюча, тобто та, яку ми завантажили. Але, оновлювати ми нічого не будемо, просто натискаємо на установку поточної версії. Вибираємо пункт другий (“Install current version“), тиснемо «Next».


3. Нам пропонують ознайомитися з ліцензією. Ознайомившись, приймаємо. Натискаємо «Next».


4. Після чого програма пропонує нам вибрати місце для установки. В даному випадку це диск с. Якщо ви хочете змінити місце, то потрібно натиснути на кнопку «Change», вибираєте потрібне місце. Для того, що б з’явився ярлик на робочому столі, натискаємо на пункт «Create a shortcut on the desktop», як на картинці нижче. Після цього натискаємо «Install».


5. Почалася установка програми. Для різних комп’ютерів час установки різне. У мене зайняло приблизно 20 хвилин.


6. Коли установка закінчиться, натискаємо «Finish».


7. Далі дуже важливо не запускати програму відразу ж після установки. Для початку, знаходимо в папці з завантаженої програмою так званий «патч-реєстратор», або ж Keygen.exe. Натискаємо на нього, у віконці, що з’явилося, потрібно натиснути на праву голову (ніби як тигра). Чекаємо, коли в нижньому лівому кутку з’явиться напис «ОК!». Натискаємо на неї. ГОТОВО!


Тепер можна вільно запускати і користуватися програмою Sony Vegas. Вітаю