У тому випадку, коли вам потрібно об’єднати в один всі елементи з різних джерел, вам потрібно знати про те, як можна це зробити через фотошоп, або як вставити картинку іншу картинку.

Показана функція – це ніщо інше, як база для якісного монтажу. Нижче ми розглянемо кілька докладних варіантів з’єднання двох фотографій в фотошопі.

1. Картинку в область іншої картинки

Спосіб відмінно підійде в тих випадках, коли в область зображення знадобиться вставити інше зображення. Для цього треба:
– Відкрити програму Фотошоп і відкрити в ній початкове зображення, наприклад:

– Створити за допомогою «Ласо» область, в яку буде вставлена інша картинка. Форма залежить від ділянки картинки і самого вставленого об’єкта. У деяких випадках може підійти «Прямолінійне ласо».

– Виділіть області так, як це показано на картинці.

– Відкрийте додаткове фото в новому проекті, старий не закривайте. В основному вікні з’явиться дві вкладки «1» і «2» зображення. Вам слід перейти в друге і натиснути Ctrl+A, тим самим виділити весь об’єкт від краю до краю.

– Скопіюйте об’єкт.
– Вставити об’єкт в перший проект. Редактор передбачає можливість вставки зображення. Для цього зайдіть у вкладку «Правка», а після знайдіть пункт «Спеціальна вставка» та у новому вікні натисніть на «Вставити…».

– Після вставки зображення, воно стане як новий шар до вже існуючого проекту. Також ця картинка залишиться виділеною.
– Вікно проекту і його верств. У ньому повинен з’явитися «Шар 1», який виділяється за допомогою ласо. А також зображення доданий користувачем.

– За допомогою команди «Вставити в..», ви автоматично вставите його в потрібну область, картинка з другого проекту автоматично буде перенесена в першу. Ось як це виглядає:

Для покращення перспективи, краще всього вибрати «вільну трансформацію». Виділяємо область перенесеного фото, робиться це за допомогою Shift + Ctrl + Alt.
Викликавши спеціальний інструмент, ви отримаєте можливість додатково налаштувати положення фотографії 2 проекту.

Для усунення деяких деталей, можна додати елементи тіні. Робиться це в основний масці. Це додасть картинки більше «життя» і обсягу.

2. Зображення як окремий шар

Нескладний спосіб вставки фото. В результаті чого зображення в проекті виявиться у вигляді нового шару. На початкову картинку, може бути додано відразу кілька зображень (шарів).

Для копіювання картинки в іншу, відкрийте одне і друге зображення у вигляді нових проектів фотошопа. Тепер просто переміщатися між вкладок. Вкладки знаходяться у верхній частині програми.

Відкрийте спеціальну вкладку проекту із зображенням, на яке потрібно буде додати інше. Перетягніть його у другу вкладку, неважливо в яку область. За допомогою миші, просто змініть положення картинці. А проект отримає це зображення у вигляді додаткового шару вставленого в об’єкт.

Картинка у меншому вікні буде відразу виділена. Її потрібно буде перетягнути на зображення-основу за допомогою миші

Як результат:

Інший спосіб вставки – через провідник. Відкрийте в ФШ перше фото. Після знайдіть розділ «Файл», там натисніть на кнопку «Помістити». У новому вікні вкажіть розташування другий картинки і натисніть «Помістити». Масштаб доданого об’єкта може бути змінений.

3. Створюємо плавний перехід між зображеннями.

Якщо спосіб буде виконаний, то ці дві картинки можуть бути з’єднані за допомогою нормального, плавного переходу. Просто відкрийте відразу дві фотографії за допомогою пункту «Помістити…». Відредагуйте шари, зробіть верхній прозорим на 50%.

Тепер рухайте картинки так, щоб їх краї стикалися. Вкладіть фотографії один на одного так, щоб вони нормально виглядали одна на інший, наприклад картинка нижче:

Такий же перехід можна створити і за допомогою звичайного «Ластику». Використовувати його набагато зручніше, та й робить він ці переходи значно якісніше.

Додаємо в проект два малюнка. Після заходимо в настройки ластику і вибираємо наступні параметри: жорсткість на 0, непрозорість на 30-20%. І тепер приступите до видалення частин верхнього фото. Після чого поставте іншу прозорість у 100%. Це робить шар видимим, але ділянки, які були стерті, не будуть відображені. Зіставте один і інший малюнок.
Тепер прийшов час маски шару. Для цього переходимо в режим «градієнта». Створіть маску активну і додайте в неї градієнт в область стикування з’єднання. Для створення більш натурального ефекту стикування, можна домалювати деякі області за допомогою пензля.