Привіт, друзі! У попередній статті ми з вами розібралися, що таке гіфи в Однокласниках і де шукати альбом з гифками на своїй сторінці. Зараз давайте розбиратися, як можна додати потрібну анімацію до себе в альбом, і як правильно зберегти діфку на комп’ютер, а потім додати в Однокласники.

Зміст:

  • 1 Як зберегти гіф на комп’ютер
  • 2 Як завантажити гіф в Однокласники
  • 3 Як додати альбом гіфи в Однокласниках

Як зберегти гіф на комп’ютер

Отже, якщо ви знайшли цікаву анімацію в Інтернеті і хочете зберегти її на комп’ютер, тоді зробіть наступне. Для прикладу буду використовувати браузер Google Chrome.

Клікніть по гифке лівою кнопкою миші, щоб вона почала відтворюватися, натисніть праву кнопку. Відкриється контекстне меню, в якому виберіть пункт «Зберегти зображення як» або «Зберегти відео як».

Далі через Провідник, виберіть папку на комп’ютері, де ви хочете зберегти анімацію. У полі «Ім’я файлу» введіть назву, а в кінці допишіть «.gif». Натисніть «Зберегти».

Гифка буде збережена на комп’ютері у вказаній вами теці. Відтворити ви її не зможете, але коли завантажте в Однокласники, вона буде відображатися правильно.

Як завантажити гіф в Однокласники

Тепер давайте розберемося, як завантажити діфку в Однокласники, яка зберігається на вашому комп’ютері. Зайдіть на свою сторінку в соціальній мережі. Додавати анімацію потрібно через замітки, тому можете або клікнути по відповідному пункту меню під своїм іменем, або відразу натиснути в полі «Про що ви думаєте?».

Відкриється вікно для додавання нотатки. У ньому натисніть на кнопочку «Фото». Потім через провідник знайдіть папку на комп’ютері, в яку зберегли діфку, виділіть її та натисніть «Відкрити». Можете додати опис у поле вгорі. Клікніть по кнопці «Поділитися».

Після цього на додану вами замітку з гифкой ваші друзі побачать у стрічці. Якщо хочете, щоб гифка показувалася статус, поставте галочку в полі «статус». Про те, де збереглася додана анімація на вашій сторінці, ми поговоримо нижче.

Якщо ви побачили цікаву діфку на сторінці одного, у стрічці або в групі, додати її до себе в профіль можна наступним чином. Просто наведіть курсор мишки на зображення, натисніть на плюсик в лівому нижньому кутку. Гифка буде додано до вас у відповідний альбом і у новинну стрічку.

Якщо ви хочете, щоб гифка просто відображалася у стрічці, але не була збережена в профілі, тоді під нею натисніть на кнопочку «Поділитися».

Як додати альбом гіфи в Однокласниках

Альбом «Гіф» в Однокласниках створюється автоматично, коли ви клікаєте по плюсику у лівому нижньому куті сподобалася анімації. Знаходиться він у меню «Фото».

Якщо ви завантажували діфку в Однокласники з комп’ютера, тоді вона буде збережена на вашій сторінці у меню «Фото», тільки у альбомі «Різне». При бажанні, можете або перейменувати альбом, або перенести діфку в інший альбом. Про це ви можете прочитати в статті, створення фотоальбому на Однокласниках.

Якщо ви просто «Поділилися» заміткою одного або групи, в яку була додана гифка, натиснувши на відповідну кнопку внизу, тоді гифка не збережеться ні в одному альбомі з фотографіями. У стрічці друзів просто з’явиться запис, що ви поділилися приміткою такого-то людини.

На цьому буду закінчувати. Думаю, у вас вийшло зберегти цікаву діфку з Інтернету, і завантажити її в Однокласники, а також створити альбом з анімаціями в Однокласниках.

А, може, і це буде Вам цікаво: