Як вставити музику в презентацію на всі слайди Power Point: дивуйтеся, наскільки просто досягається ефект!

Як вставити музику в презентацію на всі слайди Power Point: дивуйтеся, наскільки просто досягається ефект!

Як правило, багато користувачів у процесі вибору прийнятного програмного інструменту для створення презентації все-таки зупиняються на «золотому офісному стандарті» — програмі PowerPoint, яка входить в майкрософтовський офісний пакет. І вибір практичних світу цього аж ніяк не позбавлений сенсу. Про те, як вставити музику в презентацію на всі слайди і в чому виражається практицизм, які віддали перевагу цьому програмному продукту, ви, шановний читачу, дізнається буквально через хвилину часу.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Замість введення: творче начало з практичним кінцем
  • 2 Монтаж аудіо ролика в середовищі Power Point
  • 3 Фінальна частина: фанфари для презентації

Замість введення: творче начало з практичним кінцем

Припустимо, ви вже створили графічну композицію послідовно чергуються слайдів у вигляді фотографій, креслень та схематичних малюнків. Безумовно, рішення надати візуалізації звуковий контраст — це вірний спосіб посилити момент сприйняття змінюють один одного картинок. Фігурою вищого пілотажу в презентації можна вважати майстерно підібраний музичну композицію, звучання якої не буде суперечити тематиці слайдів, а також фоново підкреслить голос диктора. Зрозуміло, на роль останнього цілком може претендувати і ваша особа.

Як вставити музику в презентацію на всі слайди Power Point: дивуйтеся, наскільки просто досягається ефект!

Що стосується доцільності вибору програмного забезпечення Power Point, то тут все просто: це дійсно самий простий у використанні редактор для презентацій. Більш того, з урахуванням, що презентація повинна бути проведена на великій сцені із застосуванням проектора і без вашого комп’ютера, то очевидна перевага у вигляді програмної офіс-сумісності наявності: формат Power Point «дружить» з усіма версіями Windows і, безумовно, буде присутній на обчислювальній машині, яка задіяна на такому заході. Вам лише залишається скопіювати файл готового проекту на флешку і все — ви готові до майбутньої події «Показати і приємно здивувати…». Тепер, давайте перейдемо безпосередньо до практики.

Монтаж аудіо ролика в середовищі Power Point

Щоб додати аудіофайл в презентацію необхідно скористатися вкладкою «Вставка». Після того, як перед вами відкриється панель інструментів вищезазначеного розділу, клацніть по значку у вигляді динаміка (у десятій версії пакету Microsoft Office, необхідний вам для подальшого звукового оформлення презентації, пункт називається «Звук»).

Як вставити музику в презентацію на всі слайди Power Point: дивуйтеся, наскільки просто досягається ефект!

У вікні провідника вибираємо аудіо файл, який, як і було сказано вище, був ретельно відібраний з нескінченного списку музики і в точності доповнює загальний сенс того, що відбувається на екрані. Натискаємо кнопку «Вставити» і бачимо — на полотні з’явився схематичний значок звучного динаміка. Тепер, перейдіть по наступній вкладці «Відтворення». Прийшов час для проведення первинного тесту, так би мовити, на співзвучність з візуалізацією. Якщо вас все старіє — залиште як є, немає — скористайтеся пунктом параметри «Монтаж звуку».

Як вставити музику в презентацію на всі слайди Power Point: дивуйтеся, наскільки просто досягається ефект!

Звичайно, важко з першого разу вгадати ідеальну тривалість аудіо фрагмента. Іншими словами, ймовірність того, що музична композиція не вчасно закінчиться, слайди закінчать своє презентабельне ходу не в тій тональності (різкий обрив звуку) — досить велика. Тому необхідно точно «відрепетирувати» початок і кінець звукового супроводу, що в принципі з легкістю досягається шляхом перетягування графічних повзунків, які ви бачите на малюнку.

Як вставити музику в презентацію на всі слайди Power Point: дивуйтеся, наскільки просто досягається ефект!Для того щоб, так би мовити, надати професійний забарвлення вашому звуковому
супроводу, вдайтеся до налаштувань з пункту «Тривалість згасання». І, до речі, прийнятний рівень гучності також важливий в момент показу. Втім, цей параметр встановлюється по обстановці.

Фінальна частина: фанфари для презентації

Ну і завершальний етап музичної налаштування вашої презентації, (до речі, виконання цього пункту — це по суті відповідь на розглянуте питання) — активація чек боксу «Безперервно». Якщо слайди повинні «крутиться» безупинно, скажімо так, — в автоматичному режимі, поставте галку і в пункті «Перемотати після відтворення».

Що ж на цьому все, сподіваємося ваша презентація буде користуватися успіхом. Ну а як відомо, належна увага — це не даремно витрачений час, яке, в більшості випадків, має властивість перетворюватися в гроші, удачі!