Доброго часу доби, друзі! Всі ми, крім Однокласників, проводимо час в Інтернеті: дивимося відео і зображення, читаємо цікаві записи та статті. І ось знайшли Ви щось, ніж хотіли б поділитися з іншими користувачами в Однокласниках. Це може бути відео, посилання на картинку або сайт. А ось як саме це зробити, давайте з цим розбиратися.

Зміст:

  • 1 Як вставити посилання в Однокласниках в повідомлення
  • 2 Як додати посилання в стрічку Однокласників
  • 3 Як додати посилання до групи в Однокласниках
  • 4 Як додати відео за посиланням в Однокласниках

Як вставити посилання в Однокласниках в повідомлення

Якщо Ви хочете відправити посилання лише один одному в Однокласниках, то зробити це краще за допомогою повідомлень. Для цього відкрийте свій профіль і у верхньому меню виберіть пункт «Повідомлення».

У списку ліворуч знаходимо потрібну людину і ставимо курсив у полі «Напишіть повідомлення».

У даному прикладі я покажу, як додати посилання на інший сайт в Однокласниках. Ви можете відправити таким же чином і посилання на відео або фото.

Тепер відкрийте в браузері сторінку з потрібним сайтом, виділіть все, що буде в адресному рядку і скопіюйте цей текст (натиснувши Ctrl+C).

Переходимо в Однокласники і в полі для вводу повідомлення вставляємо скопійований адресу, для цього натисніть Ctrl+V. Відправте повідомлення, клікнувши по кнопочці з конвертиком.

Посилання одному буде відправлена. Клікнувши по ній, людина перейде на вказаний Вами сайт в Інтернеті.

Як додати посилання в стрічку Однокласників

Якщо Ви хочете, щоб посилання побачили всі Ваші друзі, потрібно додати її в стрічку Однокласників. Відкрийте свій профіль і під пунктами меню сторінки клацніть мишкою в поле «Про що Ви думаєте?».

Потім вставте посилання на потрібну сторінку в Інтернеті. Скопіювати адресу можна абсолютно будь-сторінки за принципом, який я описала вище.

Після того, як Ви вставите посилання, запис буде виглядати трохи по іншому – відображається фрагмент відео, картинка. Якщо не прибрати галочку з поля «статус», Ваша замітка закріпиться статус сторінки, і завжди буде знаходитися вгорі інших записів. Тепер натисніть кнопку «Поділитися».

Посилання в стрічці Однокласників буде виглядати наступним чином, і саме так цю запис побачать інші користувачі. Клікнувши по тексту, виділеного червоним, будь-хто зможе перейти на вказаний вами сайт.

У прикладі, я зробила посилання на сайт. Якщо у Вас буде відео або зображення, то відобразиться саме воно, і, якшо по ньому, можна буде відразу його подивитися.

Якщо Вам потрібно вставити посилання в статус в Однокласниках, тоді, при додаванні нового запису, як було описано вище, просто поставте галочку в полі «статус».

Запис з посиланням буде закріплена зверху сторінки. При необхідності, можна навести на неї курсор мишки і «прибрати зі статусу».

Як додати посилання до групи в Однокласниках

Якщо ж Ви хочете вставити посилання до групи в Однокласниках, то зробити це можна, тільки якщо Ви є адміністратором. Якщо Ви просто учасник, то додати посилання, наприклад, у стрічку або на іншу групу, не зможете.

Можете спробувати вставити посилання в коментарях під фото в альбомах групи. Ну а якщо дуже пощастить, і стрічка групи не буде закрита, то просто створіть нову тему, вставивши в неї посилання. Дане поле обведено червоним контуром, і знаходиться відразу під меню групи.

Я ж покажу, як додати посилання у групі, адміністратором якої Ви є, на будь-яку іншу групу в Однокласниках.

Для цього відкрийте групу, в меню клікніть по кнопочці «Ще» і виберіть зі списку пункт «Посилання».

Тепер, перебуваючи на вкладці «Посилання на інші групи», натисніть кнопку «додати».

Тут зауважу, що додати посилання можна тільки на ту групу, учасником якої Ви є як користувач Однокласників.

Знайдіть потрібну групу, наведіть на неї курсор і натисніть на кнопку «вибрати», а потім натисніть кнопку «Додати».

Посилання на групу буде додано. Якщо Ви захочете її видалити, то просто наведіть курсор миші і з контекстного меню виберіть пункт «Видалити».

Як додати відео за посиланням в Однокласниках

Завантажити відео в свій профіль в Однокласниках можна двома способами: або з комп’ютера, або вказавши посилання на інший сайт. Докладно прочитати про це можна в статті: як додати відео Однокласники.

Зараз ми з Вами розглянемо, як додати відео Однокласники використовуючи посилання. Для цього в меню сайту клацніть на кнопку «Відео».

Відкриється наступне вікно. У списку ліворуч виберіть пункт «Моє відео» і натисніть на кнопку «Додати відео».

Далі переходимо на вкладку «Додати по посиланню з інших сайтів». Тепер відкрийте потрібне відео в Інтернеті і скопіюйте все, що буде в адресному рядку браузера. Вставити скопійовану адресу в запропоноване поле. Під полем з’явиться фрагмент відео, після цього натисніть «Додати».

Відео буде завантажено у Ваш профіль, крім того, Ваші друзі побачать його в стрічці і зможуть подивитися на Вашій сторінці.

Ось такими способами можна додати посилання в Однокласниках: або відправивши її особистим повідомленням, або додавши в стрічку, щоб всі друзі могли подивитися вподобану Вам запис.

А, може, і це буде Вам цікаво: