Найчастіше, для наповнення текстового документа інформацією, люди користуються тільки тими символами, які є на клавіатурі (букви, цифри, знаки пунктуації тощо). Але іноді виникає потреба у використанні таких символів, яких немає на клавіатурі, наприклад, поставити «приблизно дорівнює» або «позначення кутів». Для цього в текстовому редакторі MS Word існує функція «Символи».

Для того щоб вставити спеціальні символи в текст необхідно:

1. Встановіть курсор миші в те місце, де має бути вставлено відсутній символ.

2. Натисніть вкладку «Вставка», а потім у правому куті відшукайте кнопку «Символ» і клацніть по ній.


3. Якщо в списку немає необхідного вам символу натисніть на «Інші символи» і вже в діалоговому вікні «Символ» відшукайте потрібний вам. Далі натисніть «Вставити», якщо відшукали підходящий.


В MS Word вбудовано безліч спеціальних символів, тому ви без праці відшукайте той, якого вам не вистачає. Для прикладу я візьму частина тексту, який потрібно вставити символ «приблизно дорівнює» (місце вказано стрілкою).


Скористаюся раніше згаданої командою Вставка – Символ – Інші символи. Оскільки раніше я вже використав цей символ він у мене відобразився в «Раніше використовувався символ».


Як ви бачите на зображенні вище, MS Word підказує, що для вставки символу можна використовувати комбінацію клавіш «Alt+X» або ж в рядок «Код символу» ввести – 2248.