Як ввести промо-код в Pandao через комп’ютер

У попередній статті про промокодах для магазину Pandao було описано безліч різних варіантів кодів із різних джерел. Для тих користувачів, хто тільки хоче спробувати купити щось в інтернет-магазині і заробити перші бали, але при цьому не знають про спосіб введення спеціального промокода на Пандао на своєму ПК, буде корисно прочитати цю статтю.

Як ввести промо код в Pandao через компютер

Де взяти код для отримання знижок у магазині Pandao

Промокод – це такий набір символів, який дає бали або знижку на товари та послуги при наданні його за місцем призначення, в нашому випадку це магазин Pandao. Власники торгового майданчика співпрацюють з різними популярними відео-блогерами та сервісами в мережі, які надають такі коди своїм читачам, глядачам, користувачам.

Щоб заробити якомога більше таких балів, можна поєднати деякі дії, наприклад:

 • Увійдіть у Pandao і вам нарахують 200 балів;
 • Вступите в одну (або більше) груп в соціальних мережах ви автоматично отримаєте 25 балів на свій рахунок;

  Як ввести промо код в Pandao через компютерОтримання балів за вступ в групу

 • Оцініть додаток Play Market та App Store і залиште відгук;
 • Після приведіть у систему реферала (одного) і як тільки він введе ваш промокод і сплатити товари в магазині на суму від 150 рублів, ви отримаєте на свій рахунок 200 балів;
 • Здійсніть першу покупку і отримаєте 5% від її вартості у вигляді балів. Наприклад, сплативши будь-яким способом чохол для смартфона вартістю в 1000 рублів, ви отримаєте на рахунок 50 балів.
 • Читайте також: Як відстежити посилку з Pandao.

  Як знайти на веб-сайті кнопку для введення промокода

  Багато користувачів веб-сайту https://Pandao.ru, які хочуть ввести унікальний код для отримання знижки на товар через комп’ютер, не можуть знайти посилання на сторінку з введенням. Деякі не знають, що використовувати його можна тільки в мобільному додатку. На сайті такої можливості немає. Можливо, таким чином власники торгової площадки зацікавлені у користувачів, які більше користуються мобільними пристроями, ніж комп’ютером.

  Якщо ви знайшли велику кількість промо-кодів і хочете застосувати їх, тоді дотримуйтесь інструкції:

 • Відкрийте мобільний додаток Pandao на своєму телефоні.
 • Зайдіть у свій профіль і виберіть перший пункт «Ввести промокод».

  Як ввести промо код в Pandao через компютерНатисніть «Ввести промо-код» у мобільному додатку

 • У вікні введіть символи і цифри в порожній рядок або просто вставте його з буфера обміну.

  Як ввести промо код в Pandao через компютерВставте промокод в порожній рядок

 • Натисніть жовту кнопку «Застосувати», після чого ви побачите повідомлення про успішної операції та нарахування вам балів.
 • Скільки можна отримати балів за використання промокода

  Ми дізналися, що за реєстрацію та додаткову активність можна отримати від 50 і вище балів. А скільки ж балів нараховується за введення промокода? Це залежить від того, хто її надає. Промокоди для накопичення балів можуть бути постійними або тимчасовими. Один з постійних кодів – RAR-85140-MMHP, який надає кожному, хто його введе в своєму профілі, 200 балів. А тимчасові можна знайти на YouTube-каналах таких популярних блогерів, як, наприклад, Дмитро Ларін. Його промокод – YOU_DIMA дає 300 балів.

  Коли у вас на рахунку буде достатньо балів, ви зможете за них купувати товари, на яких стоїть спеціальний значок «За»бали”.

  Як ввести промо код в Pandao через компютерБезкоштовні товари на Pandao

  Якщо ви ввели промокод, але балів на свій рахунок не отримали, значить він вже не дійсний. Щоб знайти нові, спробуйте знайти їх на офіційних популярних каналах, перегляньте офіційні сторінки соціальних мереж магазину. Існує кілька видів. Наприклад, код від друзів складається з букв і цифр, а коди з елементами «YOU» і «IN» надають популярні блогери. Якщо ви знайшли такий код, ви можете ввести його на Pandao тільки через мобільний пристрій, як ми вже говорили, на комп’ютері зробити це не можна.