Бувають ситуації, коли немає доступу до комп’ютерних пристроїв, під рукою тільки мобільник або ipad, а потрібно скористатися повною версією соціальної мережі Вконтакте. Причин може бути багато: від банальної звички використання десктопної (комп’ютерної) версії до зручності роботи з групою, якщо ви адміністратор. Незважаючи на те, що мобільна версія містить весь функціонал повної версії, її буває все одно не достатньо. Я розповім вам як швидко поміняти мобільну версію сайту на повну.

Перехід на повну версію

Почну з того, що мова ведеться виключно про мобільної версії m.vk.com (посилання), а не про спеціальних додатках, яких безліч різних мобільників. Для того, щоб скористатися повною версією, потрібно відкрити будь-який браузер, перейти спочатку на m.vk.com, авторизуватися а потім в головному меню знайти пункт «Повна версія». Ви будете автоматично перенаправлені на vk.com і соціальна мережа придбає зовнішній вигляд, такий же як на комп’ютері. Відразу перейти на основну версію можна не водячи логін і пароль — перегорніть в самий низ і натисніть на відповідну рядок:

Як прибрати значок телефону поруч з online Вконтакте

Коли ви користуєтеся Вконтакте з телефону, але не хочете афішувати своєї присутності в соціальній мережі не з комп’ютера, вам необхідно поступити наступним чином: в першу чергу завантажити google chrome. Тільки в цьому браузері є можливість приховати телефон поруч з написом online. Потім відкриваєте сторінку Вконтакті за адресою vk.com та в меню chrome вибираєте Потрібна повна версія.

Після оновлення значок пропаде. Ви також можете сидіти з комп’ютера, імітуючи мобільник. Для цього просто зайдіть через Вконтакте m.vk.com. Якщо у вас на телефоні не безлімітний інтернет, то спеціально для вас існує безкоштовна версія сайту Вконтакте 0.vk.com.

Щоправда дана акція тільки для абонентів Білайн.

Як видалити одного в мобільній версії Вконтакте

Видалити користувача ви можете тільки після переходу на його сторінку. В розділі Інше натискаємо на Ще і в розкривному списку вибираємо Видалити із друзів. Також ви можете подивитися, як очистити сторінку від зайвих передплатників.

Мобільна версія створена виключно для зручності відображення функціоналу на невеликому екрані мобільника. Більшість користувачів сучасних мобільних пристроїв користуються різними додатками для Вконтакте.