Як заблокувати людини в Инстаграме

Привіт всім! Сьогодні ми з вами, дорогі друзі, навчимося блокувати користувачів в соціальній мережі Instagram. Стане в нагоді це вам точно рано чи пізно. Адже одного разу ви захочете приховати свої фото в Инстаграме від якого-небудь людини або на вас підпишуться нав’язливі спамери, не важливо.

Чорного списку поки в Инстаграме немає, тому доводиться задовольнятися тим, що є.

Справа в тому, що якщо просто зайти в список своїх передплатників, то ми не побачимо навпроти них кнопок «Заблокувати», інакше було б все просто, і я не писав би цю статтю. Точно також ми не побачимо так просто даних кнопок на сторінках людей, які не є вашими передплатниками.

Зміст:

  • 1 заблокувати людини в Инстаграме
  • 2 Як розблокувати користувача в Инстаграме
  • 3 Як переглянути список заблокованих користувачів Инстаграме

Як заблокувати людини в Инстаграме

Давайте спочатку знайдемо акаунт того чоловіка, якого будемо блокувати. Якщо ви не можете знайти його серед своїх передплатників, спробуйте скористатися пошуком. В нижньому меню натискаємо на значок лупи і в сточке пошуку вводимо логін товариша, якого будемо блокувати.

Після того, як пошук нам видасть результат, тиснемо на нього.

Як заблокувати людини в Инстаграме

На сторінці даного користувача натискаємо на меню у вигляді трьох вертикальних точок у правому верхньому куті.

Як заблокувати людини в Инстаграме

З випавшого меню вибираємо пункт «Заблокувати»:

Як заблокувати людини в Инстаграме

Нас запитують, а чи справді ми хочемо зробити таку капость (хоча, чому капость, навпаки). Тиснемо на кнопку «Так, підтверджую».

Як заблокувати людини в Инстаграме

Все, користувач заблокований. Нічого складного, неправда.

Як розблокувати користувача в Инстаграме

Раптом ви зробили помилку і заблокували не того користувача. Або забанили того, а він виправився і ви хочете знову йому демонструвати свої фотки. Доведеться показати вам, як розблокувати людини назад.

Заходимо знову на його сторінку, знову натискаємо на меню в правому верхньому кутку і з випав списку вибираємо пункт «Розблокувати».

Як заблокувати людини в Инстаграме

Потрібно враховувати також той факт, що якщо ви блокуєте якогось людини, він автоматично пропадає у вас з передплатників і не повертається туди навіть якщо ви його разблокируете. Доведеться заново просити, щоб підписався, якщо вам і йому це, звичайно, потрібно.

Як переглянути список заблокованих користувачів Инстаграме

Вирішив трохи оновити статтю. Невеликий чорний список Инстаграме все-таки з’явився. Щоб подивитися, кого ви за весь час користування даною соціальною мережею поблокували, потрібно виконати наступні дії.

В нижньому меню натискаємо на іконку чоловічка (внизу праворуч). На сторінці, що відкриється, натискаємо на верхнє меню в правому куті у вигляді трьох вертикальних точок.

Як заблокувати людини в Инстаграме

Відкриваються параметри облікового запису. Нам необхідно знайти пункт «Заблоковані користувачі» і натиснути на нього:

Як заблокувати людини в Инстаграме

Ось і з’являється наш чорний списочок.

Як заблокувати людини в Инстаграме

А на цьому всі друзі, до нових зустрічей.

А, може, і це буде Вам цікаво: