Всі потихеньку переходять на нову версію сайту і ще не знають як заблокувати іншої людини Вконтакте в оновленому дизайні. Обгортка змінилася, але основні способи залишилися ті ж самі. Розглянемо все по порядку, щоб нічого не пропустити.

1) Причини блокування
2) Як обмежити доступ до своєї сторінки
3) Як заблокувати користувача Вконтакте повністю
4) Ще один спосіб блокування користувачів Вконтакте
5) Як видалити людини, який заблокував вас

Причини блокування

Якщо людина робить по відношенню до вас різні дії, які за вашими мірками є неадекватними і ображають вас, то слід заблокувати доступ користувача до вашої сторінки або поскаржитися на нього адміністрації Вконтакте. До таких вчинків відносяться, наприклад, брутальні висловлювання на вашу адресу, постійна розсилка спаму, образливі коментарі під фотографіями. Рішення проблеми — обмеження доступу до певних функцій на вашій сторінці.

Як обмежити доступ до своєї сторінки

Вконтакте є так званий «Чорний список», куди можна додати людину, з якою ви хочете припинити спілкування. Існували два способи блокування користувача.

На сторінці користувача

Найпростішим варіантом був такий — заходимо на сторінку «жертви» і натискаємо кнопку «Заблокувати». Однак цей пункт меню відсутній у ваших друзів і в старій, і в новій версії Вконтакте. Таким чином можна забанити тільки тієї людини, яка у вас не в друзях.

В налаштуваннях

Залишається єдиний робочий другий спосіб — через налаштування заходимо «Чорний список».

Натискаємо кнопку «Додати в чорний список».

І копіюємо повний шлях до сторінки користувача або його ім’я — прізвище. За допомогою даного способу можна обмежити доступ на свій сторінці для будь-якого користувача Вконтакте. Також існує можливість повернути всі права користувачеві, прибравши його з чорного списку, коли ви побажаєте.

Як заблокувати користувача Вконтакте повністю

Для повного блокування кривдника вам потрібно звернутися в адміністрацію Вконтакте. Як це зробити? Заходимо на сторінку користувача і натискаємо кнопку «Поскаржитися на сторінку».

Далі вибираємо причину, з якої ви збираєтеся поскаржитися на людину, в коментарях детально описуємо ситуацію і наводимо вагомі аргументи, щоб переконати адміністрацію забанити користувача. Разом з цим можна закрити доступ до сторінки, поставивши галочку під блоком із коментарями.

Для такого звернення краще мати серйозний привід для видалення, щоб домогтися позитивного результату від техпідтримки.

Ще один спосіб блокування користувачів Вконтакте (не рекомендую)

Існує ще один спосіб блокування користувачів назавжди і я не можу про нього розповісти. Але користуватися ним не раджу ні в якому разі. Вконтакте організовані співтовариства, в яких люди скаржаться на різних користувачів і спільними зусиллями намагаються заблокувати людей. Все здійснюється за принципом: ти скаржишся на іншого користувача, а інші допомагають тобі заблокувати твого кривдника. Знайти їх можна в пошуку по фразах скарга, обмін скаргами або за відповідним хештегам.

Часто в таких групах розміщують людей, до яких відчувають особисту неприязнь і скаржитися на всіх підряд, не знаючи ситуації і що сталося насправді, не зовсім добре. Вконтакте бореться з такими групами і ви можете самі полетіти в бан разом з іншими учасниками.

Як видалити людини, який заблокував вас

І наостанок розглянемо ситуацію, коли заблокували вас і ви не маєте доступу до сторінки користувача і автоматично стаєте підписаним на нього. Навіщо знаходиться у нього в передплатників? Видаліть його за допомогою інструкції, яку я описував раніше.

Я постарався докладно розповісти вам про блокування людей Вконтакте, чекаю ваших коментарів, спасибі за увагу!