Як заблокувати передплатника в Instagram

Привіт, друзі! Свій профіль в Instagram є у кожного п’ятого людини, у деяких він навіть не один. Тут Ви можете знайти цікаві сторінки і підписатися на них, прокоментувати фото, поставити лайки, додати власну публікацію з описом. Те ж саме роблять і інші люди. Але як бути, якщо у Вас з’явився нав’язливий шанувальник, який пише в DIRECT або залишає під усіма фото коментарі, часом не завжди пристойні?

В інших соціальних мережах є так званий чорний список, куди можна додавати докучливих друзів і передплатників. Чорного списку в Instagram Ви не знайдете, але за то, тут є можливість заблокувати користувача, що, в принципі, те ж саме.

Зараз ми з цим і розберемося. Відповімо також на запитання: чи бачить користувач Instagram, що його заблокували, і розповім, який вигляд буде мати Ваш профіль для заблокованого людини.

Рекомендую також прочитати основну статтю про блокування користувача в Instagram на нашому сайті.

Зміст:

  • 1 заблокувати сторінку іншої людини в Instagram
    • 1.1 заблокувати чужу сторінку в Instagram з телефону
    • 1.2 блокувати чужий аккаунт з комп’ютера
  • 2 Що бачить заблокований користувач в Instagram

Як заблокувати сторінку іншої людини в Instagram

Блокування профілю користувача у Instagram Ви можете не тільки з телефону через мобільний додаток, але і зайшовши в свій профіль з комп’ютера через браузер. Розглянемо обидва варіанти.

Як заблокувати чужу сторінку в Instagram з телефону

Для тих, хто звик до мобільного додатка Instagram на телефоні або планшеті, порядок дій такий. Зайдіть до себе в профіль і через пошук або списку друзів знайдіть користувача, якого ви хочете заблокувати. Перейдіть до нього на головну сторінку.

Далі натисніть на три вертикальні точки в правому верхньому куті.

Як заблокувати передплатника в Instagram

Відкриється невелике меню. Виберіть у ньому пункт «Заблокувати».

Як заблокувати передплатника в Instagram

Тепер підтвердіть, що Ви хочете заблокувати сторінку обраного людини – натисніть «Так, підтверджую».

Як заблокувати передплатника в Instagram

Як блокувати чужий аккаунт з комп’ютера

Для того щоб заблокувати аккаунт користувача з комп’ютера, зайдіть до себе в профіль Instagram через браузер і перейдіть до сторінки тієї людини, якого потрібно заблокувати.

Праворуч від його ніка і кнопки з підпискою натисніть на три горизонтальні точки.

Як заблокувати передплатника в Instagram

Відкриється додаткове меню, в якому потрібно вибрати пункт «Заблокувати користувача». Тут не потрібно підтверджувати дія.

Як заблокувати передплатника в Instagram

Що бачить заблокований користувач в Instagram

Після того, як Ви заблокуєте чужий рахунок, виникає питання: як тепер людина бачить Вашу сторінку і дізнається він про те, що його заблокували.

Якщо Ви хочете в Instagram заблокувати користувача, то робіть це сміливо – він не дізнається про це. Йому не буде відправлено ніяке оповіщення або повідомлення.

Але людина може зрозуміти, що його заблокували, якщо він регулярно заходить до Вас в профіль. Заблокований користувач Instagram бачить наступну інформацію у Вас на сторінці:

Кількість публікацій підписок і передплатників.
Текст, який написаний в описі.
Головну сторінку профілю.

Але при цьому йому не вдасться подивитися жодну з опублікованих Вами записів.

Як заблокувати передплатника в Instagram

Також він не зможе подивитися списки передплатників і Ваші підписки. Замість цього буде показана напис, що Користувачі не знайдені».

Як заблокувати передплатника в Instagram

Що стосується повідомлень, то зайшовши в DIRECT він побачить всю стару листування, він навіть може відправити Вам повідомлення, але доставлено воно не буде.

Ще один момент, після того, як Ви заблокуєте передплатника, він піде у Вас з цього списку, і якщо Ви були на нього підписані, то підписка теж пропаде. Те ж саме відбудеться і в профілі заблокованого: Ви будите вилучені у нього зі списку передплатників і з підписок.

Тоді як же людина може знайти Вашу сторінку? Або через пошук, або спільних друзів, або через коментарі і лайки, які залишаються під опублікованими записами. Якщо Вам цікаво, можете прочитати статтю, як видалити коментарі в Instagram.

Начебто про всі моменти розповіла. Якщо залишилися питання, пишіть їх в коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: