Отже, якщо ви помітили у соціальній мережі Вконтакте який-небудь відеоролик, який порушує правила мережі або суперечить законодавству, то таке відео можна заблокувати. Також можлива ситуація, коли з якихось причин без вашого на те згоди було викладено відео з вашою участю. А бути може, ви є власником прав на відео і його без попиту виклали в мережу. У цьому випадку можна пробувати писати у підтримку з проханням видалити даний ролик. Зараз ми з вами усім цим і займемося.

Зміст:

  • 1 Як поскаржитися на відео вконтакте
  • 2 Благаємо техподдержку заблокувати ролик

Як поскаржитися на відео вконтакте

Знаходимо відеоролик, на який хочемо поскаржитися. Під роликом знаходимо блок посилань і натискаємо на останню, яка називається «Ще». У нас випадає список, з цього списку нас цікавить пункт «Поскаржитися», на нього ми і натискаємо:

Далі вказуємо причину вашої скрарги. І все, через деякий час ваша скарга буде розглянута адміністрацією соціальної мережі і, якщо вони вважатимуть за потрібне, то ролик буде заблокований:

Благаємо техподдержку заблокувати ролик

Клікаємо по верхньому меню (зі своєю миниаватаркой ) і з випав списку вибираємо пункт «Допомога»

У рядку вводу питання пишемо причину, по якій ви хочете видалити відеоролик. Наприклад, «ролик містить заборонені матеріали» або «відео було викладено без моєї згоди».

Тиснемо на Enter.

Швидше за все, ви отримаєте відповідь, що за запитом нічого не знайдено. У цьому випадку просто необхідно буде клікнути на посилання «напишіть нам»:

Нас попереджають про те, що питань дуже багато і ставлять приблизний час, через яке ви можете отримати відповідь. У цьому вікні необхідно натиснути на кнопку «Задати питання»

Далі пояснюємо причину, по якій ви хочете видалити або заблокувати ролик Вконтакте. Причину потрібно пояснювати виразно. Техпідтримка у соціальній мережі адекватна і, якщо ви добре їм все поясніть, є ймовірність того, що відео буде блоковано. Причини типу «Я погано виглядаю на цьому відео» можуть не прокатати:

Після того, як всі заповніть, не забудьте натиснути на кнопочку «Відправити».

Ну ось і все, дорогі друзі. Якщо ви знаєте ще якісь способи блокування відеороликів Вконтакте, пишіть в коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: