Як заблокувати відео в Вк

Отже, якщо ви помітили у соціальній мережі Вконтакте який-небудь відеоролик, який порушує правила мережі або суперечить законодавству, то таке відео можна заблокувати. Також можлива ситуація, коли з якихось причин без вашого на те згоди було викладено відео з вашою участю. А бути може, ви є власником прав на відео і його без попиту виклали в мережу. У цьому випадку можна пробувати писати у підтримку з проханням видалити даний ролик. Зараз ми з вами усім цим і займемося.

Зміст:

  • 1 Як поскаржитися на відео вконтакте
  • 2 Благаємо техподдержку заблокувати ролик

Як поскаржитися на відео вконтакте

Знаходимо відеоролик, на який хочемо поскаржитися. Під роликом знаходимо блок посилань і натискаємо на останню, яка називається «Ще». У нас випадає список, з цього списку нас цікавить пункт «Поскаржитися», на нього ми і натискаємо:

Як заблокувати відео в Вк

Далі вказуємо причину вашої скрарги. І все, через деякий час ваша скарга буде розглянута адміністрацією соціальної мережі і, якщо вони вважатимуть за потрібне, то ролик буде заблокований:

Як заблокувати відео в Вк

Благаємо техподдержку заблокувати ролик

Клікаємо по верхньому меню (зі своєю миниаватаркой ) і з випав списку вибираємо пункт «Допомога»

Як заблокувати відео в Вк

У рядку вводу питання пишемо причину, по якій ви хочете видалити відеоролик. Наприклад, «ролик містить заборонені матеріали» або «відео було викладено без моєї згоди».

Тиснемо на Enter.

Як заблокувати відео в Вк

Швидше за все, ви отримаєте відповідь, що за запитом нічого не знайдено. У цьому випадку просто необхідно буде клікнути на посилання «напишіть нам»:

Як заблокувати відео в Вк

Нас попереджають про те, що питань дуже багато і ставлять приблизний час, через яке ви можете отримати відповідь. У цьому вікні необхідно натиснути на кнопку «Задати питання»

Як заблокувати відео в Вк

Далі пояснюємо причину, по якій ви хочете видалити або заблокувати ролик Вконтакте. Причину потрібно пояснювати виразно. Техпідтримка у соціальній мережі адекватна і, якщо ви добре їм все поясніть, є ймовірність того, що відео буде блоковано. Причини типу «Я погано виглядаю на цьому відео» можуть не прокатати:

Як заблокувати відео в Вк

Після того, як всі заповніть, не забудьте натиснути на кнопочку «Відправити».

Ну ось і все, дорогі друзі. Якщо ви знаєте ще якісь способи блокування відеороликів Вконтакте, пишіть в коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: