Ситуацій, коли необхідно увійти в меню базових налаштувань комп’ютера, що кажуть, хоч відбавляй. В основному бажання отримати доступ до прихованих налаштувань у початківця користувача пов’язано з першою спробою самостійно перевстановити операційну систему Windows. Про те, як зайти в БІОС на ноутбуці Acer і де, що натиснути — читайте в цій статті, шановні користувачі.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Функціональна клавіша активує доступ до базових налаштувань лептопа: де ти?
  • 2 Короткий епілог

Функціональна клавіша активує доступ до базових налаштувань лептопа: де ти?

Незважаючи на ідентичність бренду, різні модифікації ноутбуків Acer можуть кардинально відрізнятися в плані реалізованої в них схемою отримання доступу до налаштувань БСВВ (базова система вводу/виводу). Якщо вам не допомагає «традиційна» клавіша «F2» або «Delete» при стартовому сценарії запуску портативного пристрою, то ваше утруднення може дозволити конкретна кнопка з нижче розташованого списку.

  • Acer (Extensa, TravelMate, Power, Extensa, Veriton, Ferrari, Altos) — «F1».
  • Acer (Altos 600 Server) — «Ctrl+Alt+Esc илиF1».
  • Acer (застарілі модифікації) — «F1или Ctrl+Alt+Esc», а також можливе поєднання клавіш ESC+F2».

  • Візуальний спосіб універсального застосування — на першому етапі завантаження можна спостерігати інформаційне повідомлення на екрані лептопа, за допомогою якої саме клавіші можна здійснити вхід в меню БІОС.

Короткий епілог

Швидше за все, «що-то, так спрацює! Тому всього вам доброго і тільки виправданих «візитів» мікросистему БІОС (обережніше з налаштуваннями БСВВ!). До речі, якщо нічого з перерахованого вище не допомогло вам у вирішенні вашої проблеми — прочитайте цю статтю, може бути матеріал, розміщений у ній, дійсно виявиться для вас дуже до речі. Раціональних і доцільних рішень вам, шановні читачі!