Привіт, друзі! Думаю, Ви вже знаєте, що компанія Facebook придбала Instagram, і тепер у користувачів з’явилася можливість зайти в аккаунт Instagram через соціальну мережу Facebook. Саме про це ми і поговоримо в даній статті.

Для багатьох ця функція буде дуже зручною. Адже скільки логінів і паролів потрібно запам’ятовувати або шукати у своїх записах. А так, потрібно просто пам’ятати адресу електронної пошти та пароль від своєї сторінки в Facebook, і, використовуючи їх, у Вас буде можливість зайти в Instagram в будь-який момент з будь-якого пристрою.

Якщо Ви часто публікуєте однакові фотографії в даних соціальних мережах, то раджу прочитати статтю: як прив’язати Instagram до Facebook. У цьому випадку, Ви зможете робити кросспост – фото, доданий в Instagram, буде автоматично додано в Хроніку на Фейсбуці. Також з’явиться можливість запросити в Instagram Ваших друзів з Фейсбуку.

Зміст:

  • 1 Вхід в Instagram через Фейсбук з телефону
  • 2 Як увійти в Instagram через Фейсбук з комп’ютера

Вхід в Instagram через Фейсбук з телефону

Якщо Ви хочете зайти в Instagram з телефону або планшета, то скачайте з App Store або Play Маркету додаток Instagram. Зайдіть до нього. На головній сторінці буде кнопка «Увійти через Facebook» – клацніть по ній.

Відкриється наступна сторінка. Тут треба увійти в свій профіль на Facebook. Для цього в запропоновані поля введіть електронну адресу і пароль від Фейсбуку, і натисніть «Вхід».

Програма запитає Вас, чи хочете Ви продовжити під вказаним ім’ям. Якщо все нормально, натисніть «ОК». Тут же Ви побачите, що Instagram не буде додавати публікації в Фейсбук.

На цьому все – Ви зайшли на свою сторінку.

Але якщо Ви хочете, щоб була можливість при додаванні нового фото або відео в Instagram, додавати його відразу і в Фейсбук, тоді зайдіть на головну сторінку профілю в Instagram – натисніть на чоловічка в правому нижньому куті. Тепер потрібно перейти на сторінку з параметрами – натисніть на три вертикальні точки в правому верхньому куті.

У параметрах знайдіть розділ «Параметри» і виберіть там пункт «Пов’язані акаунти».

Відкриється список з назвами різних соціальних мереж. Виберіть у ньому Facebook.

Далі може з’явитися віконце, що Instagram хоче розміщувати публікації на Facebook, натисніть «ОК». Соціальна мережа також запитає про управління сторінками – натисніть «ОК».

Після цього відкриється сторінка «Варіанти». Тут переконайтеся, що навпроти поля «Хроніка» варто блакитна галочка. Це означає, що додаються в Instagram фото будуть додані в Фейсбук. Тільки на останньому кроці публікації не забуваєте вибирати дану соціальну мережу зі списку.

Як увійти в Instagram через Фейсбук з комп’ютера

Якщо Ви хочете зайти в Instagram з комп’ютера через браузер, то перейдіть на сайт https://www.instagram.com/. Тут Ви побачите поля для реєстрації і кнопочку «Увійти через Facebook». Клацніть мишкою по цій кнопці.

Відкриється сторінка, як показано на скріншоті нижче. Тут в запропоновані поля введіть адресу і пароль від своєї сторінки в Facebook і натисніть «Вхід».

Потім з’явиться повідомлення, що Instagram будуть доступні всі Ваші друзі з Фейсбук. Зверніть також увагу, що виконавши вхід, у Вас не буде можливості робити кросспост. Для цього прочитайте статтю, прив’язка Instagram до Фейсбук, посилання на яку наведено спочатку. Натисніть «ОК».

Думаю, у Вас все вийшло, і, використовуючи логін і пароль від Фейсбуку, Ви зайшли в свій профіль Instagram.

А, може, і це буде Вам цікаво: