Перед покупкою айфона, Вам можливо невідомо було, що зберігати й слухати свою улюблену музику безкоштовно може бути неможливо. Apple деякий час тому надходили зі своїми користувачами саме так. Вони цілком і повністю стали на бік виконавців і крім як покупкою, офіційно, музику додати на свій смартфон важко, але це з дозволених способів.


Багатьох така перспектива не влаштувала, тоді і з’явилися перші зламані системи – джеилбрейки. Але і без джеилбрейков можна з легкістю закачати музику на айфон безкоштовно, як? – дізнаєтеся нижче.

Завантаження музику через iTunes

Спосіб через iTunes – офіційний спосіб завантажити музику на гаджет від Apple. Для більш активного використання сервісу Apple Music, програма зроблена досить непросто, або незручно. Щоб поповнити свій аудіо – смартфон або інший гаджет потрібно підключити до комп’ютера. Крім того, apple itunes часто втручається в ПК власника, перетягуючи в свою директорію знайдені музичні файли та переносить їх у спеціальне хмара. Передаваний файл видалено з вінчестера.

Якщо ці дії Вас ніяк не бентежать і не завадять надалі, то використовуйте iTunes, встановіть його на комп’ютер. Там, де встановлюється iTunes, повинні знаходитися файли з музикою, які планується перенести на телефон.

Інструкція по переміщенню музики з iTunes:
– Відкриваємо розділ «Медіатека», відкриваємо розділ «Файл» поєднанням клавіш CTRL+O, вибираємо пункт «Додати файл» (папку). Вибираємо папку або пісні, які потрібно додати.

– Після того як в медіатеку будуть завантажені необхідні пісні – можна підключати пристрій через USB-кабель і пройти авторизацію в додатку.
– Відкриваємо розділ «Музика» у меню пристрої. Праворуч треба встановити прапорець на пункт «Синхронізувати музику», при цьому зазначаємо що потрібно синхронізувати «Всю медіатеку», або певну «Обрану» музику.
– Обрали що потрібно? – Натискаємо «Синхронізувати».

Тепер всі файли опиняться на вашому «яблучний» гаджет.

Безкоштовна альтернатива iTunes – iTools для Windows

Через iTunes переміщення музику проходить без проблем і завжди справно. Але часто користувачі говорять про те, що програма висне, вилітає, не бачить деякі аудіофайли та інше. Загалом погано працює, не коректно. Але не у кожного, якщо це той випадок – використовуйте кращий аналог itunes – комбайн-медіафайлів iTools.

iTools може бути використаний тільки на Windows. Крім того, що він пропонує такі ж можливості, що і «айтьюнс», він ще володіє рядом додаткових функцій, наприклад, пристрій може бути синхронізовано по повітрю, по Wi-Fi. Ще одна додаткова функція – виготовлення через iTools рингтонів. Ну і звичайно ж закачування звичайних, повних медіафайлів на айфон.

Робиться це нескладно:
– Запускаємо програму. Заходимо у вкладку «Пристрій» і синхронізуємо його з іГаджутом;
– Переходимо в розділ «Музика» і додаємо файли відповідною кнопкою «Додати». Аналогічно способу з iTunes – вантажимо аудіотреки.
– У цьому ж розділі тиснемо на розділ «Імпорт в пристрій». Так файли і опиняться на вашому смартфоні.

Завантаження музики через «хмарний» аудіоплеєр Evermusic

Загальний недолік iTools і iTunes – можливість поповнення фонотек девайса можлива тільки з допомогою комп’ютера. Якщо Вам не подобається така перспектива і ви хочете безпосередньо завантажувати музику з інтернету, можна скористатися спеціальними «хмарними» сервісами, наприклад Яндекс.Диск, Гугл Диск, OneDrive, DropBox і т. д. Достатньо встановити додаток Evermusic на телефон, а пізніше скачати з певного сховища свою музику і прослуховувати на своєму гаджеті в будь-який зручний час.

Evermusic пропонує Вам прослухати треки з будь-яких сховищ доступних у додатку. З його ж допомогою закачуємо цю музику на пристрій.

На телефон будуть імпортовані через Evermusic не тільки окремі файли, але і цілі альбоми, створені раніше плейлисти та інше. Це дозволить швидше переміщатися між файлами і знаходити потрібний. І всі ці функції надані користувачеві безкоштовно.

Після першої авторизації в будь-якому зі сховищ – пошук аудіозаписів відбувається в автоматичному режимі, пізніше вони самі будуть додані в список музики на вашому iPhone. В онлайн режимі їх можна слухати не викачувавши, для прослуховування оффлайн – аудіозаписи потрібно буде за новим завантажити на пристрій за допомогою відповідної кнопки.

Безкоштовний додаток для скачування та прослуховування музики на телефоні – це не тільки Evermusic, але і маса інших. Деякі відрізняються менш великим спектром функцій, інші навпаки великим.

– Аналоги Evermusic:
– Free Music Play
– Cloud Music
– FreeTunes Music
– Eddy Cloud Music Player
– CloudBeats