Радий вітати Вас, дорогі друзі. У цій статті я буду вам розповідати, як закріпити вам сподобалась або просто дуже важливий пост на вашій стіні Вконтакті. Ви, напевно, не раз зустрічали на сторінках своїх друзів, або в яких-небудь групах пости (записи), які постійно знаходяться на самому верху сторінки.

Ця функція була спеціально придумана розробниками соціальної мережі, щоб користувачі могли закріплювати на самому верху якусь важливу інформацію. Тому, якщо ви хочете навчитись, як користуватися цією фішкою, то читайте далі статтю.

Закріплювати і відкріплює запису ви зможете тільки на своїй сторінці або в групі (співтоваристві), адміністратором якої ви є. Якщо це запис на Вашій сторінці, але розмістили її не ви, а який-небудь Ваш друг (наприклад, привітав Вас з днем народження), то такий запис закріпити ви не зможете.

До речі, про те, як робити репости до себе на сторінку або сторінку свого співтовариства ми з вами вже розібралися. Так, що, кому цікаво, перейдіть по посиланню і прочитайте.

Зміст:

  • 1 Як закріпити запис на стіні своєї сторінки
  • 2 Як закріпити запис на стіні своєї групи ВК
  • 3 Як відкріпити запис на стіні
  • 4 Як закріпити запис з телефону на Андроїд

Як закріпити запис на стіні своєї сторінки

Знаходимо запис, яку ми хочемо закріпити у себе на сторінці і клікаєм в самому низу або на дату, коли запис була додана або на порожнє місце між посиланнями «Коментувати» і «Поділитися».

Всі ці місця показано на скріншоті:

У нас відкривається повний текст запису, переходимо в самий її кінець і натискаємо на кнопочку «Закріпити»

Перезавантажуємо сторінку і дивимося на результат, запис вже повинна бути закріплена.

Як закріпити запис на стіні своєї групи ВК

В принципі, порядок дій там точно такий же, як і з записом на своїй сторінці.

Знаходимо потрібний пост і клікаєм по даті або по порожньому місцю і вже, коли відкриється повний текст запису, натискаємо внизу на «Закріпити»

Закріплена запис повинна з’явитися після перезавантаження сторінки аж в самому верху сторінки:

Як відкріпити запис на стіні

Для відкріплення запису натискаємо також на порожнє місце або дату і шукаємо в самому низу ссилочку «Відкріпити», натискаємо на неї:

Як закріпити запис з телефону на Андроїд

Якщо ви зайшли ВК з телефону і скористалися мобільним додатком Вконтакте, то там справи з закріпленням записів йдуть ще простіше.

Знаходимо потрібну запис у себе на стіні або на стіні свого співтовариства. Тепер дивимося в правий верхній кут, там повинна бути невелика менюшка у вигляді трьох вертикальних точок. Натискаємо на неї і вибираємо пункт «Закріпити».Дивіться на скріншот, і вам все стане ясно:

Все, на цьому я закінчую свій короткий урок по закріпленню записів на стіні в соціальній мережі Вконтакте. Закріплювати таким чином можна будь-який запис, будь-то свій власний пост або перепост з іншої сторінки, не важливо.

Така функція може вам знадобитися, якщо ви хочете привернути увагу до якої-небудь новини. Або, у вашому місті буде проходити якесь захід, запрошення на яке доцільно буде розмістити на самому верху сторінки і не прибирати звідти, поки воно не пройде.

А, може, і це буде Вам цікаво: