Вконтакте надає можливість закріпити будь-який запис на стіні. Після цієї маніпуляції ваш пост займе верхню позицію, незалежно від часу публікації буде видно в першу чергу всім, хто зайшов на вашу сторінку. Закріплюють на стіні зазвичай або щось важливе, або щоб не втратити серед великої кількості записів цікаву інформацію. Також у деяких групах при проведенні конкурсу серед тих, хто зробив репост запису, часто просять закріпити на стіні конкурсне завдання, тому зараз ми разом дізнаємося як це робиться.

Закріплення записи на стіні

Вибираємо будь-який пост, натискаємо на нього або на час публікації, головне щоб запис відкрилася поверх сторінки у вигляді діалогового вікна наступним чином:

Внизу розташовується ряд кнопок, тиснемо на останню — «Закріпити». Напис змінилася на «Відкріпити», тобто тепер пост закріплений і його можна відкріпити коли ви побажаєте.

Щоб упевнитися в досягненні мети, оновлюємо сторінку Вконтакте, і перевіряємо стіну. Якщо ви все зробили правильно, то закріплена запис повинна розташовуватися в самому верху і позначена підписом — запис закріплена.

Для відкріплення потрібно знову натиснути на пост, потім на кнопку «Відкріпити».

Як закріпити запис в новому інтерфейсі Вконтакте?

Порядок дій на оновленому сайті той же самий. Відкриваємо будь-яку публікацію. Кнопка «Закріпити» знаходиться в випадаючому списку, який відкривається при натисканні на «Ще».

 

Після натискання назва кнопки зміниться на «Відкріпити».

Також знову заходимо на сторінку і перевіряємо зайняла першу позицію закріплена вами запис чи ні.

Відкріплення здійснюється таким чином. Якщо ви хочете закріпити інший запис, не потрібно від’єднувати попередню. Заміна відбудеться автоматично — стара запис стане звичайною і займе своє місце на стіні в залежності від часу опублікування, а нова виявиться на першому місці. Спасибі за увагу!