Twitter багатьом відомий як соціальна мережа, а також як сервіс для мікроблогінгу. Він дозволяє зареєстрованим користувачам відправляти «твіти», які являють собою повідомлення розміром до 140 символів, а також фотографії, гіф-анімації і т. д.

Також деякі користувачі використовують свої акаунти в Twitter для реєстрації на різних сайтах або додатках (наприклад Instagram, Facebook і т. д.). Це дійсно дуже зручно, оскільки вам не потрібно буде вводити логін, пароль, електронну пошту та інші відомості для заповнення реєстраційної форми.

Реєструючись за допомогою Twitter ви отримуєте не тільки швидкий доступ до аккаунту на якому-небудь сайті або сервісі, але і також даєте йому право публікувати у вашій стрічці повідомлення, про зроблені вами дії на ньому. Тобто, якщо ви зробили покупку в інтернет магазині, то твіт, що сповіщає про виконану операції з’явиться автоматично у вас в стрічці.

Твітти подібного характеру можуть «злякати» ваших читачів і вони почнуть відписуватися від вас. Тому, щоб кількість ваших «послідовників» в Твіттері не зменшувалася, рекомендуємо вам зупиняти доступ до певних (не потрібне) вам додатками.

Отже, щоб зупинити доступ додатків в акаунті Twitter необхідно виконати наступні операції:

Для початку авторизуйтеся на вашій сторінці.

Потім перейдіть до налаштувань облікового запису, натиснувши на вашу аватарку, яка знаходиться в правому верхньому куті екрану.

У списку вибираємо пункт «Налаштування».

Тепер в лівому меню клацаємо на «Додатки».

З’явиться список всіх програм і сайтів), в яких ви не авторизовані за допомогою твіттера.

Виберіть ті програми, які вам більше не потрібні і натисніть на кнопку «Закрити доступ».

На цьому все, спасибі за увагу. У цій статті ми з вами розглянули основний спосіб зупинки доступу додатків до вашого аккаунту у Twitter.