Як замовити на Aliexpress

Багато людей цікавляться замовленнями в закордонних інтернет-магазинах: Aliexpress, Ebay, Taobao, але самі все не наважуються зробити перший замовлення через відсутність цього досвіду.

Як замовити на Aliexpress

Нижче в подробицях я розповім про те, як замовити на Aliexpress і чому цей процес цілком надійний, і зовсім не складний — боятися, зовсім не варто.

Важливі особливості покупки в китайському Алиэкспресс магазині

Після того, як товар буде оплачений вами, а Aliexpress перевірить платіж (протягом доби), продавець відправить куплений товар у зазначений на його сторінці термін. При цьому буде повідомлення наступного вигляду: Processing Time:Shiping out within 5 days.

Коли товар буде відправлений, ви отримаєте трек-номер, що дозволяє відстежувати всі його рухи (таким чином, ви отримаєте впевненість у збереженні того, що придбали).

Як замовити на Aliexpress

Якщо декілька товарів замовлено вами у різних продавців, то кожний з них відправить окрему посилку для вас.

Термін, в який ви отримаєте свій товар, замовлений на Алиэкспресс, буде залежати від обраного вами типу його доставки (поштою або кур’єром). Зазвичай він буде становити від 2 тижнів до 2 місяців.

Яким чином Aliexpress захищає ваші гроші:

 • Поки не буде підтверджено отримання вами товару, гроші утримуються системою, і продавець їх не отримує. Якщо із замовленням Aliexpress виникнуть проблеми, то ви вправі відкрити диспут про відшкодування вартості товару (повністю або частково, в залежності від обставин). З шахраями розгляду завжди вирішуються на користь покупців, головне — не соромитися висловити справедливе обурення!
 • Якщо посилка затримується, то ви можете попросити у продавця збільшити строк;
 • Лише після отримання товару, гроші передаються продавцю у системі Алиэкспрес.

Не погоджуйтеся на пропозиції оплатити товар в обхід системи!!! У переважній більшості випадків мова буде йти про шахраїв. Що робити — див. вище, краще відразу на всяк випадок повідомити адміністрації, а товар, зрозуміло, таким способом не купувати.

Як же зробити замовлення на Алиэкспресс

 • Шукаємо необхідний товар за допомогою пошуковика chinaprices і натискаємо на його назву.
 • Зверніть увагу, що товари продаються поштучно, так і лотами по кілька штук відразу. Якщо хочете придбати лише 1 штуку, то перед початком пошуку виберіть галочку «1 Piece Only».
 • Потрапляємо вже на Aliexpress.
 • Тепер дивимося на ціну товару, можливість безкоштовної доставки і назва. Ну і, зрозуміло, на відгуки про продавця, зокрема, на те, який серед них відсоток позитивних. Якщо їх менше 90%, це вже привід засумніватися. Перевірені продавці на Алиэкспресс, як правило, мають відсоток, близький до 100%.
 • Якщо продавець хороший і потрібний товар, клацаємо — Buy Now.
 • Бачимо, що відкрилося віконце, де потрібно вибрати метод доставки. Нехай буде China Post Air Mail. Тиснемо Confirm.

Як замовити на Aliexpress

 • Якщо на Aliexpress ви не зареєстровані, то з’явиться вікно з полями для персональних даних покупця, його потрібно заповнити.
 • Якщо ж вже зареєстровані, то потрібно вибрати пункт Already an Aliexpress і ввести свої логін і пароль.
 • Опиняємося на сторінці, де ще раз повториться інформація про нас і товар. Якщо все правильно, то натискаємо Place Order.
 • Тепер сторінка з оплатою, вибираємо потрібний спосіб, заповнюємо дані і Pay My Order.

Все — подяка за покупку! На сторінці вказана сума заплачених грошей і час обробки вашого замовлення на Aliexpress інтернет магазині.

Тепер тільки чекаємо прибуття товару!