Багато користувачів, зазвичай використовують соціальну мережу Однокласники, щоб відпочити, поспілкуватися з друзями і просто добре провести час, слухаючи музику або дивлячись фільм. Але трапляється і так, що деякі докучливі товариші, примудряється зіпсувати вам настрій.

Вони можуть писати повідомлення, ставити погані оцінки під кожним фото, залишати незрозумілі коментарі, або ж відвідувати вашу сторінку кожен день. Звичайно, є спосіб обмежити дії подібного людини – потрібно просто додати його в чорний список. Після цього, він не зможе ні переглядати вашу сторінку, ні залишити коментар, відправити вам повідомлення та інше.

У цій статті ми детально розглянемо різні способи, які допоможуть занести іншого користувача в чорний список в Однокласниках, в тому числі, і використовуючи мобільну версію програми.

Зміст:

  • 1 внести в чорний список через Повідомлення
  • 2 Додати в чорний список одного через Оцінки
  • 3 Занести людини у чорний список через Гості
  • 4 Додаємо людини в чорний список, зайшовши на його сторінку
  • 5 Як додати людини в чорний список в Однокласниках через мобільну версію
  • 6. Як знайти чорний список в Однокласниках

Як внести в чорний список через Повідомлення

Якщо людина, яку ви хочете додати в чорний список, вам пише повідомлення, відкрийте листування. Для цього, знаходячись на своїй сторінці, натисніть на кнопочку «Повідомлення».

З лівого боку виберіть потрібного користувача і клацніть по ньому мишкою, щоб відкрився діалог.

У вікні діалогу вгорі праворуч натисніть на кнопочку «Налаштування», вона має вигляд шестерні, і виберіть зі списку пункт «Заблокувати співрозмовника».

З’явиться невелике віконце, в якому потрібно підтвердити, що ви збираєтеся занести вибраного людини у чорний список. Натисніть «Заблокувати».

Тепер даний користувач не зможе вам нічого написати або подивитися сторінку вашого профілю. Вся переписка з ним також буде видалена.

Додати в чорний список одного через Оцінки

Якщо людина вам нічого не пише, а просто ставить погані оцінки під усіма вашими фото або ставить Клас, тоді натисніть на кнопочку «Оцінки».

Знайдіть його в списку і наведіть навпроти нього курсор мишки на ту фотографію, яку він вважає класною. Справа вгорі від фотографії ви побачите маленьку чорну стрілку, спрямовану вниз. Натисніть на неї і виберіть зі списку пункт «Заблокувати користувача».

Підтвердіть, що ви хочете додати до вибраного людини у чорний список.

Зверніть увагу, якщо людина просто ставить погані оцінки під фото, то додати його в чорний список, використовуючи даний спосіб, не вийде.

Щоб прибрати всі оцінки для тих фото, які він оцінив, біля фото з оцінкою натисніть на стрілочку, і виберіть зі списку «Видалити оцінку».

Занести людини у чорний список через Гості

Якщо вам потрібно додати в чорний список того, з ким ви не листувалися, і фото цей користувач не оцінює і не коментує, натомість на вашій сторінці він постійні гість, тоді вгорі натисніть кнопочку «Гості».

Знайдіть потрібну людину в списку людей, які відвідали вашу сторінку, наведіть на нього курсор мишки і виберіть зі спливаючого меню «Заблокувати».

Підтвердіть додавання користувача в чорний список.

Додаємо людини в чорний список, зайшовши на його сторінку

І останній спосіб, який допоможе занести людини у чорний список. Відкрийте своїх друзів в Однокласниках і перейдіть на сторінку потрібного користувача.

Під його аватарки ви побачите невелике меню. Клікніть по пункту «Інші дії» і виберіть зі списку «Поскаржитися».

З’явиться віконце, в якому потрібно вказати причину скарги. Ставимо галочку в полі «додати її у «чорний список»» і тиснемо «Поскаржитися».

Як додати людини в чорний список в Однокласниках через мобільну версію

Для тих, хто використовує мобільний додаток, давайте розглянемо, як внести людини в чорний список в Однокласниках з телефону або планшета.

Відкрийте програму і зайдіть в бічне меню, натиснувши на три горизонтальні прямі в лівому верхньому кутку.

Тут виберіть пункт «Друзі».

Знайдіть у списку докучливого користувача і клацніть по ньому, щоб відкрити його сторінку.

Тепер натисніть на кнопку у правому верхньому кутку у вигляді трьох вертикальних точок.

З випадаючого списку виберіть «Заблокувати користувача».

Підтвердіть додавання обраного людини у чорний список.

Як знайти чорний список в Однокласниках

Якщо вам цікаво, де знаходиться в Однокласниках чорний список, і ви хочете його подивитися, відкрийте головну сторінку свого профілю і в меню, яке розташоване під вашим ім’ям, натисніть кнопочку «Ще».

З випадаючого списку виберіть пункт «Чорний список».

У вас з’являється весь список користувачів, яких ви додавали у чорний список.

Якщо вам цікаво, як видалити одного з чорного списку в Однокласниках, прочитайте докладну статтю, перейшовши за посиланням.

Вибирайте будь-який з способів, і вносите непотрібних людей в чорний список в Однокласниках, щоб вони не набридали вам, і вам було комфортно проводити час в мережі.

А, може, і це буде Вам цікаво: