Привіт, друзі! У соціальній мережі Вконтакте створено дуже велика кількість груп та публічних сторінок на різну тематику, тому кожен зможе знайти те, що йому по душі. Але що робити, якщо Вам хочеться запросити деяких своїх друзів в групу, учасником якої Ви є?

А може Ви самі є творцем або адміністратором цікавого пабліка. В такому випадку для його розкрутки необхідні нові передплатники. Відповідно, чому б не запросити людей, які є у Вашому списку друзів?!
Ось зараз ми з цим будемо розбиратися. Зверніть увагу, що запрошувати в групу Ви зможете тільки тих людей, які є в списку друзів Вашого профілю.

Зміст:

  • 1 Запрошуємо друзів в свою групу Вконтакте
  • 2 Як запросити друга в групу, на яку Ви підписані
  • 3 Чому не виходить запросити друга в групу

Запрошуємо друзів на свою групу Вконтакте

Якщо у Вас є своя група в соціальній мережі Вконтакті чи Ви є адміністратором якої-небудь групи, тоді зайдіть в неї. Далі під аватаркою натисніть на кнопочку «Ви перебуваєте в групі». З випадаючого списку виберіть «Запросити друзів».

Відкриється наступне віконце. В ньому навпаки людини може бути написано «Надіслати запрошення» – натисніть на кнопочку, щоб запросити користувача в Вашу групу. Якщо написано «Скасувати запрошення» – значить, Ви вже відправили запрошення.

Якщо ж у Вас є певні вимоги до людей, які будуть передплатниками Вашої групи – вони повинні цікавитися чимось певним, проживати в певному місті і інше, тоді натисніть на кнопочку «Запросити друзів з повного списку».

Тепер натисніть кнопку «Параметри». У випадаючому вікні можна вибрати місто, вік і стать людини. Після цього у списку залишаться користувачі, які відповідають вказаним критеріям. Надсилайте їм запрошення в групу, натиснувши на кнопочку «Запросити в групу».

Як запросити друга в групу, на яку Ви підписані

Запросити людину в групу можна не лише в тому випадку, якщо Ви її самі створили. Якщо Ви підписані на цікаву групу, і хочете запросити своїх друзів, то така можливість є.
Відкрийте свій список груп, знайти ту, яка Вам потрібна. Зайдіть в неї.

Зверніть увагу, щоб під назвою групи було написано «Відкрита група», а не «Публічна сторінка», інакше запросити користувачів не вийде, але про це ми поговоримо в наступному пункті.

Щоб надіслати запрошення в обрану групу своїм друзям, натисніть на кнопочку «Ви перебуваєте в групі» і виберіть зі списку «Запросити друзів». Далі все робіть так само, як було описано в першому пункті.

Чому не виходить запросити друга в групу

Ну а тепер давайте розглянемо причини, із-за яких, у Вас може не вийти запросити друзів в групу.
По-перше, якщо Ви хочете відразу запросити в групу всіх друзів зі свого списку, то зробити це не вийде. В день у Вас є можливість запросити не більше 40 користувачів.

По-друге, після відправлення запрошення, може з’явитися вікно з повідомленням: «Користувач заборонив запрошувати себе в співтовариства». Тому тут теж нічого не вийде.

По-третє, якщо клікнувши по кнопочці «Ви підписані» в випадаючому меню потрібного пункту немає, значить, це не «Відкрита група», а «Публічна сторінка». Запрошувати людей в такті паблики, на які Ви підписані, не можна.

Якщо ж Ви творець або адміністратор групи, та пункту для запрошення друзів у списку також немає. Тоді необхідно з «Публічної сторінки» зробити «Відкриту групу».

Для цього зайдіть на головну сторінку групи і клацніть на три вертикальні точки під аватаркою. У випадаючому меню Ви побачите пункт «Перевести в групу, натисніть на нього. Все, тепер у Вас не паблік, а звичайна група, в яку можна запрошувати друзів.

Думаю, у Вас все вийшло, і тепер у Вашій групі стало трохи більше передплатників.

А, може, і це буде Вам цікаво: