Як запустити Adobe Flash Player в Яндекс браузері

Зміст:

  • 1 Як запустити Флеш Плеєр прямо на сайті
  • 2 Як включити плагін Flash Player у браузері Yandex

Привіт, друзі! Якщо Ви без проблем дивилися фільми через Яндекс браузер, грали в онлайн-ігри, переглядали гифки, а зараз нічого цього не виходить, тоді давайте розбиратися, у чому причина.

Весь медіаконтент сайту відтворюється на сторінці завдяки плагіну Flash Player. У всі браузери, які створені на основі Chromium, і Яндекс браузер входить в їх число, даний плагін вбудований за замовчуванням і запускається на відкритих сайтах автоматично. Але буває так, що замість Плеєра на сайті відображається просто білий або сірий фон, і фільм подивитися не виходить.

Як запустити Adobe Flash Player в Яндекс браузері

Або ж в самому вікні показано пазл, а під ним напис «Плагін Adobe Flash Player відключений».

Статися це могло з-за некоректних налаштувань браузера самим користувачем, внаслідок підхопленого на комп’ютер вірусу або програмних збоїв. Тому в цій статті розглянемо, як знову змусити працювати Флеш Плеєр на сайтах і включити його в браузері Яндекс.

Як запустити Adobe Flash Player в Яндекс браузері

Як запустити Флеш Плеєр прямо на сайті

Якщо у Вас не білий фон у вікні відтворення і в ньому є напис, що плагін відключений, тоді включити його можна тут же на сайті. Натисніть на пазлик правою кнопкою мишки і виберіть з контекстного меню пункт «Запустити цей модуль». Після цього, гра або фільм повинні почати відтворюватися.

Якщо ж цей пункт доступний, як показано на скріншоті нижче, або вікно порожнє, тоді, швидше за все, плагін Adobe Flash Player просто відключений. Переходимо до другого пункту.

Як запустити Adobe Flash Player в Яндекс браузері

Як включити плагін Flash Player у браузері Yandex

Якщо у Вас не вийшло запустити роботу Флеш Плеєра, тоді потрібно переконатися, що він не відключений в самому браузері. Для цього перейдіть на сторінку «Плагіни» Яндекс браузері – вставити в адресний рядок: browser://plugins і натисніть «Enter».

Після цього у вигляді списку відобразяться всі підключені плагіни. Знайдіть там Adobe Flash Player. Якщо під назвою побачите кнопку «Включити», значить, даний плагін відключений. Натисніть на цю кнопку, щоб включити роботу Флеш Плеєра.

Як запустити Adobe Flash Player в Яндекс браузері

Включений плагін повинен бути не приглушеного, а насиченого кольору, і під ним повинна бути кнопка «Вимкнути», як показано на скріншоті нижче.

Як запустити Adobe Flash Player в Яндекс браузері

Після того, як увімкніть Adobe Flash Player, Ви знову зможете дивитися фільми, анімацію та інше в Інтернеті.

Як запустити Adobe Flash Player в Яндекс браузері

Якщо ж в самому браузері плагін Флеш Плеєра включений, але вміст сторінок в Інтернеті не відображається і його потрібно запускати вручну, тоді у Вас може бути встановлена застаріла версія Adobe Flash Player, і з-за цього браузер блокує його роботу.

За замовчуванням, програма Adobe Flash Player, встановлена на комп’ютер, оновлюється автоматично, як тільки з’являється нове оновлення на офіційному сайті компанії Adobe. Але з різних причин, налаштування можуть бути змінені, і автоматичне оновлення зробити не виходить. У цьому випадку, можете самостійно оновити Flash Player в Яндекс браузері. Докладну статтю можна прочитати, перейшовши за посиланням.

Може трапитися і так, що програма Adobe Flash Player випадково видалили з комп’ютера Вами або вірусом. Ця проблема вирішується досить просто. Зайдіть на офіційний сайт Adobe: https://get.adobe.com/ru/flashplayer/otherversions/. Перейшовши за посиланням, потрапите на сторінку скачування Флеш Плеєра.

Потім виберіть встановлену операційну систему Windows 7, 10 або іншу, доступну зі списку, і вкажіть, для якого браузера треба завантажити Flash Player. Зніміть галочки з «Додаткових пропозицій» і натисніть кнопку «Завантажити».

Запустіть завантажений файл і почекайте, поки Флеш Плеєр встановиться.

Як запустити Adobe Flash Player в Яндекс браузері

Думаю, у Вас вийшло включити роботу Флеш Плеєра в Яндекс браузері, і тепер Ви без проблем зможете дивитися свої улюблені фільми онлайн або грати в онлайн-ігри.