Як зареєструватися на Пандао

Інтернет магазин Пандао – це новий аналог магазину китайських товарів AliExpress. Деякі товари тут можна придбати за дійсно низькими цінами. Магазин був створений компанією Mail.ru Group відносно недавно, але вже встиг завоювати значну частину російської публіки. Тому не зайвим буде дізнатися про процедуру реєстрації на веб-сайті магазину Пандао.

Як зареєструватися на ПандаоЯк зареєструватися на Пандао

Зареєструватися на web-сайті Pandao можна дуже швидко

Реєстрація на офіційному сайті Пандао не займе багато часу. Перейдіть на головну сторінку магазину https://pandao.ru/.

 • Натисніть кнопку «Реєстрація» вгорі праворуч.
 • У наступному вікні відкриється форма реєстрації, яку потрібно заповнити. Для того, щоб успішно зареєструватися, необхідно заповнити всі поля форми.

  Як зареєструватися на ПандаоФорма реєстрації на сайті Пандао

 • Введіть адресу своєї електронної пошти у першому рядку, ім’я та прізвище заповнюйте дійсну, т. к. для оплати покупок необхідно буде надавати свою банківську карту, на якій відображається ваша особиста інформація. Тому приховувати її на даному етапі немає сенсу.
 • Введіть пароль, який повинен бути не менше 6 символів. Вводите тільки латинські букви і цифри. Регістр символів враховується, паролі «Antoha» і «antoha» для системи не однакові.
 • Відразу ж після того, як ви заповнили форму і підтвердили її, ви потрапляєте на головну сторінку магазину і вже можете робити покупки. Електронну адресу, як це буває на інших сервісах, підтверджувати не потрібно.
 • Після того, як ви пройдете нескладну реєстрацію, вам буде доступний особистий кабінет на головній сторінці Пандао, в якому можна управляти своїм аккаунтом.

  Рекомендую прочитати: Промокоди для Pandao для балів.

  Особистий кабінет на сайті Пандао

  Натиснувши на своє ім’я в правому верхньому куті виберіть один з варіантів «Мій профіль», «Редагувати» або «Вийти».

  Як зареєструватися на ПандаоКнопка профілю на Пандао

  Поруч зі значком профілю знаходиться кошик, яка буде наповнятися по мірі здійснення вами покупок. Вибравши «Мій профіль», ви потрапляєте на сторінку, де можете заповнити заздалегідь свою адресу для доставки товарів. Також прикріпити банківську картку до аккаунту, переглянути список своїх замовлень і відгуків про товар. Тут же можна переглянути FAQ – відповіді на типові питання користувачів, а також зв’язатися з технічною підтримкою.

  Після того, як ви зареєструвалися на Пандао, ви можете відредагувати профіль. Натисніть Налаштування в профілі в самому низу списку або на кнопку вашого імені вгорі і виберіть «Редагувати».

  Як зареєструватися на ПандаоЗаповнюємо поля профіль Пандао

  Тут ви можете встановити аватар для своєї сторінки, розміром 200х200 px, не більше 2 МБ у форматі jpg, змінити електронну пошту або пароль облікового запису.

  Як зробити покупку на Пандао

  Для здійснення своєї першої покупки в магазині, виберіть одну з категорій, які розташовані під назвою сайту. Натисніть на «Всі категорії», щоб вибрати з усіх наявних на сайті категорій.

  Як зареєструватися на ПандаоКатегорії товарів на Пандао

 • Далі виберіть товар, що цікавить вас.
 • Після цього він буде розташований в новому вікні.
 • Зліва від товару можна побачити інші моделі та види даного товару.
 • Праворуч ви можете побачити рейтинг товару від користувачів, які вже придбали його, а також найменування примірника. Тут же зазначена ціна в рублях і приблизний термін доставки в днях. Під товаром розташовані відгуки та подібні товари.

  Як зареєструватися на ПандаоОпис товару на Пандао

 • Ви можете оплатити покупку, натиснувши «Купити зараз» або додати її в корзину для того, щоб оплатити товар пізніше.
 • Натисніть кнопку для покупки і підтвердіть замовлення в наступному вікні.
 • Тепер вам залишається заповнити форму з вашими даними, а також прив’язати банківську картку, натиснувши кнопку «Продовжити». Крім даних при реєстрації на Пандао, потрібно буде ввести ваш фактична адреса проживання та іншу інформацію.