Здрастуйте, дорогі наші читачі. Сьогодні ми розповімо Вам, як зареєструватися в facebook. Процедура дуже легка, тому вона займе у вас всього лише дві хвилини. І так – поїхали!
1. Відкриваємо браузер і в адресному рядку пишемо facebook.com


2. З’явилася сторінка входу, а так само поля для реєстрації. Заповнюємо такі поля. У них потрібно вписати Ваше ім’я та прізвище, ввести адресу електронної пошти, Ваш пол (жіночий або чоловічий) і дату народження.


3. Після заповнення форми натискаємо кнопку «Реєстрація».
4. Далі з’явиться віконце, в якому Вам пропонують знайти друзів. Нижче натискаємо «Пропустити цей крок».5. Потім, Вам пропонують заповнити інформацію про себе. Місто, місце навчання і рік випуску.


Заповнили? Натискаємо «Зберегти та продовжити».
6. Далі знову пропонують нам друзів. Знову натискаємо «Зберегти та продовжити».


7. В наступному повідомленні, Вам пропонують встановити Вашу фотографію (аватар), з якої, Вас будуть дізнаватися друзі. Натискаємо «Завантажити фотографію».


У віконці натискаємо «Огляд».


Вибираєте свою фотографію, яку хочете. Натискаєте на неї двома кліками мишки, або одним кліком, а потім кнопку «Відкрити».


Фотографія встановлена. Натискаємо «Зберегти та продовжити».


8. Далі з’являється Ваша сторінка, а вгорі неї Ви побачите повідомлення «Зайти на свою адресу електронної пошти». Натискаємо на повідомлення.


Вас переадресовує на Вашу пошту. Заходимо в «Нові листи».


Бачимо, що з facebook прийшов лист з підтвердженням «Останній етап реєстрації на facebook». Натискаємо на цей лист.


В ньому Ви побачите посилання, по якому потрібно перейти, що б завершити процедуру реєстрації. Натискаємо на цю посилання.


9. Всі. Ви зареєстровані на facebook. Натискаємо «ОК» на повідомленні, яке з’явилося.


Гарного вам спілкування з друзями!