У минулій статті ми говорили про заробіток в твіттері. Крім цих способів слід згадати ще один – робота ВКонтакте. Такий вид заробітку підходить як новачкам, так і просунутим користувачам.

Щодня у соцмережі з’являються нові і нові групи і сторінки з абсолютно різними напрямками. У деяких, група – це маленький магазин товарів, в інших – пропозиції різних послуг, від освітніх до комерційних, у третіх – консультації по розміщенню реклами.

Щоб створений вами співтовариство було популярним і часто відвідуваним необхідно докладати великих зусиль і багато часу. Почитайте різні рекомендації та поради щодо створення груп ВКонтакте, тоді буде набагато легше створювати власну.

Є два способи розкручування групи: платний і безкоштовний. Останній являє собою сукупність декількох способів, серед яких накрутка за допомогою спеціальних сервісів накрутки, запрошення друзів, різні конкурси, регулярність оновлення. Платний спосіб не всі готові вибрати. Тому розгляньте способи, які не потребують грошових вкладень.

Безкоштовний спосіб розкрутки групи

Запросіть своїх друзів. Це найпростіший спосіб розкручування вашого співтовариства. Розсилаєте запрошення своїм друзям і все. Ви можете просто натиснути на посилання «запросити друзів» та інформація про вашу групу (в пабликах дана функція недоступна) з’явиться в новинній стрічці друзів. Можна кожному одному відправити запрошення особисто. Підберіть підходящу картинку, розкажіть коротко про свою групу, вкажіть, що ви не спам.

Проводите більше конкурсів серед передплатників. Наприклад, ви можете оголосити, що переможцем стане той, хто набере більше всіх репостов, або виберіть переможця випадковим числом, з допомогою спеціального генератора. Призом може стати, наприклад, отримання прав модератора або щасливчику ви дасте яку-небудь цікавлячу його інформацію. Є такі групи, які проводять конкурс, де платний приз, комп’ютер, наприклад. Але в таких випадках переможцем буде аккаунт, створений буквально за кілька днів до закінчення конкурсу.

Взаємодія з іншими групами. Знайдіть в пошуку групи з схожою тематикою, і спробуйте зав’язати дружбу з адміністратором обраного співтовариства. При правильному виборі партнера кількість ваших передплатників зросте.

Виберіть цікаве назву для свого співтовариства. Вона повинна не тільки відображати те, чим ваша група займається, але і в назві повинні бути обов’язкові ключові слова. В допомогу вам підійдуть спеціальні сервіси по оптимізації сайтів.

Для того, щоб ваше співтовариство розвивалося і набирало якомога більше передплатників, необхідно скласти оригінальне і цікаве опис. Воно повинно бути гранично ясним і не довгим. В описі вкажіть, про що ваша спільнота, яка цільова аудиторія. Ви можете також написати пост і закріпити його на стіні групи. Ваш опис має привернути максимальну увагу.

При створенні групи, слід пам’ятати про те, що ваша інформація повинна бути оригінальною. Пробуйте писати свій, унікальний матеріал. Якщо ви будете постійно займатися копіпастом, то кількість передплатників навряд чи буде зростати.

Звичайно, важливо не тільки розміщувати цікаву користувачеві інформацію, але необхідно, щоб оновлення були регулярними. Складіть для себе спеціальний графік, за яким буде оновлюватися ваше співтовариство. Тобто надходження повинно бути дозовано, на протязі всього дня. Можна використовувати автоматичний постинг.

Не варто забувати і про активність вашої групи. Якщо її життя буде млявою і нудною, не буде дискусій та обговорень, то ваше співтовариство стане «мертвим». Активність знизиться і розкрутити його не вийти. Відповідно, і ніякого доходу ви не отримаєте.

Таким чином, враховуючи всі нюанси і вивчивши корисну інформацію по створенню і просуванню спільнот ВКонтакте, ви зможете згодом почати заробляти. Монетизувати свої групи, паблики і акаунти ви можете в таких сервісах: webartex, sociate, plibber.