Як заробляти на Viuly.io

Viuly.io – це відеохостинг нового покоління, він був заснований на технології Blokchain Ethereum. Сервіс надає взаємовигідні умови як видеоблогерам, так і тим, хто переглядає ролики. На відміну від YouTube, тут ви отримуєте гроші за перегляд будь-якого вподобаного відео. При появі такого чудового сервісу тепер у всіх користувачів є можливість дивитися відео і отримувати за це гроші. Зацікавленість є і у творців відео, адже перегляди будуть рости з великою швидкістю. У цій статті ми навчимось заробляти за допомогою сервісу Viuly.io.

Як заробляти на Viuly.io

Реєстрація на сервісі Viuly.io

Для того, щоб почати заробляти на сервісі Viuly.io в першу чергу потрібно зареєструватися. Заповніть просту форму – логін, адресу електронної пошти та пароль.

Як заробляти на Viuly.ioФорма реєстрації на сайті Viuly.io

Якщо дозвіл вашого монітора 1366х768 або менше, то швидше за все вікно реєстрації в ньому не поміститься, і ви не зможете підтвердити форму. Натисніть «Авторизація» зліва у блоці, перегорнувши його в самий низ. Потім виберіть «Створити новий обліковий запис». Пошту введіть дійсну, оскільки вам потрібно буде підтвердити, натиснувши посилання з листа.

Коли ви підтвердили реєстрацію посиланням, ви потрапляєте на сторінку з авторизацією. Введіть свої дані, і ви станете повноправним учасником системи. Вибравши праворуч угорі іконку користувача, натисніть на свій логін. На сторінці свого особистого кабінету вам необхідно заповнити особисті дані.

Як заробляти на Viuly.ioОсобистий кабінет на Viuly.io

За заповнення своєї анкети ви отримуєте свої перші гроші в системі – 10 токенів.

Під блоком з особистими даними перебуває розділ з тематиками, які вам можуть бути цікаві. Виберіть кілька розділів і натисніть «Відправити» внизу блоку, їх вибір також необхідний для отримання винагороди. Мінімум потрібно вибрати 3 теми.

Як заробляти на Viuly.ioТематики відео на Viuly.io

Як заробляти на сервісі Viuly.io

Щоб отримати перший прибуток від своїх роликів, нам необхідно створити на сервісі свій канал. Ця процедура виглядає приблизно так само, як і на YouTube.

 • Натисніть вгорі сторінки сайту кнопку «Завантажити».
 • У наступному вікні ви можете завантажити готовий ролик, а також налаштувати і назвати його.
 • Натисніть хмарка зі стрілкою посередині вікна, щоб вибрати відео на своєму комп’ютері.
 • Як заробляти на Viuly.ioКнопка для завантаження роликів на Viuly.io

  • Всі автори на сервісі Viuly.io заробляють 65% від суми, яка була вказана в договорі за 1 унікальний перегляд відео на їх каналі.
  • Всі користувачі, які переглянули цей ролик, за який рекламодавець заплатив, отримують 25% від суми сплаченого показу.

  Є також відео, які рекламують певний товар або послугу. Кожен користувач може придбати цей товар, натиснувши спеціальну кнопку «Купити» і оплатити послуги або товар прямо зі свого рахунку на сайті. У такому разі сума заморожується на спеціальному рахунку «Escrow» і надійде на особовий рахунок власника реклами (товару, послуги) тільки після того, як користувач підтвердить отримання.

  Автори відео на платформі Viuly.io можуть встановлювати свою ціну на перегляд певних роликів. Наприклад, це можуть бути унікальні уроки з маркетингу або фітнесу. Користувач заходить на сторінку з платним відео, оплачує перегляд і отримує доступ. Таким же чином видеоблогер може встановити плату за підписку на різний термін доступу. Автори відео вправі встановити безкоштовний доступ до ролика і за показ реклами йому і користувачам, які дивилися його будуть нараховані VIU. Він може встановити безкоштовний показ відео і заборонити показ реклами на його відео.

  Користувачі, які переглядають ролики в системі і хотіли б заробити в Viuly.io не можуть заздалегідь знати, яке з відео є оплачуваною. Такий підхід дає можливість власникам цієї платформи істотно заощадити кошти. А також це виключить різні види зловживання можливостями заробітку. Всі основні розрахунки і покупки в системі ведуться за допомогою внутрішньосистемної валюти.

  Як заробляти на Viuly.ioСтан рахунку на сайті Viuly.io

  Цікаве про Viuly.io

  Альфа-тестування проекту Viuly.io почалося в середині 2017 року і за цей час сервіс по заробітку показав себе з дуже вигідної сторони. У майбутньому розробники обіцяють багато всяких новинок всередині системи. Наприклад, на платформі вже розробляється свій магазин (або Market), в якому ви зможете купувати різні товари за ті ж зароблені токени. Є тут і реферальная система, яка має 3 рівня. За кожного приведеного вами нового видеоблогера або любителя подивитись цікаве відео, ви отримаєте VIU токенів на свій рахунок.

  Для того, щоб обміняти валюту сайту, вам необхідно скористатися спеціальними обмінними пунктами криптовалют. Мінімальна зароблена сума, яку ви можете вивести з системи Viuly.io – 100 VIU. Для тих, хто має цікаві відео на YouTube ви можете дублювати свій канал на Viuly.io і таким чином заробити вже на двох платформах, це порушенням не вважається.