Здравствуйте, шановні відвідувачі сайту inetfishki.ru! Сьогодні ми з вами навчимося додавати фотографії в соціальну мережу Однокласники. Насправді, складного в цьому нічого немає. Але якщо ви недавно зареєструвалися або вам постійно допомагав хтось викладати фото, то логічно, що у вас виникло дане питання.

Зараз багато користувачів додають на свої сторінки різні фото: з колегами, друзями, відпочинку, корпоративу, просто цікаві картинки. Якщо ви також хочете поділитися цікавими моментами свого життя, то давайте розглянемо, як викласти фото в Однокласники.

Зміст:

  • 1 Завантажити фото в Однокласники з комп’ютера
  • 2 Як додати фото в Однокласники з телефону, планшета
  • 3 Як додати фото в стрічку в Однокласниках
  • 4 Як додати фото в альбом в Однокласниках

Завантажити фото в Однокласники з комп’ютера

Щоб додати фотографію в Однокласники, яка зберігається на вашому комп’ютері, зайдіть на свою сторінку і у верхньому меню натисніть на кнопку «Фото».

Відкриється наступна сторінка. Тут ви побачите, які у вашому профілі створені альбоми, і які фото додано. Щоб завантажити нові фотографії, натисніть «Додати фото».

Відкриється вікно Провідника Windows. З його допомогою знайдіть фото на комп’ютері, виділіть їх мишкою та натисніть «Відкрити».

Ви можете додати в Однокласниках кілька фотографій відразу. Для цього затисніть клавішу Ctrl на клавіатурі, і виділіть їх мишкою.

Коли фотографії завантажаться, з’явиться зелена пташка «Додано фото…». Відразу зауважу, що вони будуть додані до альбому «Особисті фото».

Навівши на будь-який з них мишкою, відкриється список додаткових дій. Ви можете додати опис, відзначити друзів на фотографії, повернути його. Натиснувши на кошик, фотографія буде видалено.

Знову натисніть на кнопку «Фото» вгорі. Як бачите, потрібні фотографії були завантажені.

Як додати фото в Однокласники з телефону, планшета

Якщо ви хочете завантажити фото в Однокласники прямо з вашого телефону або планшета, зайдіть в мобільний додаток.

Відкрийте бічне меню і виберіть у ньому «Фото».

Потім натисніть на значок фотоапарата в правому верхньому куті.

У вас відкриється папка з усіма фотографіями, які є на пристрої. Виберіть ті, які хочете додати Однокласники: натискайте по них пальцем, щоб вгорі з’явилася галочка. Коли відзначите всі, натисніть «Вибрати».

Далі можете вказати альбом, в який потрібно додати фото. Я так і залишу «Мобільний альбом». Якщо хочете створити новий альбом, натисніть на три вертикальні точки. Підпишіть фото, можете його обрізати і перевернути. Натисніть «Завантажити».

Вибрані фото на телефоні або планшеті, будуть додані в зазначений альбом в Однокласниках.

Як додати фото в стрічку в Однокласниках

Якщо ви хочете завантажити фотографію в стрічку в Однокласниках, щоб вона відображалася на стрічці інших користувачів, можете скористатися описаними вище способами, оскільки всі додані вами фото, відображаються на стрічці ваших друзів.

Можна завантажити фото на стрічку і іншим способом. Клікніть по кнопочці «Стрічка». Навпроти поля «Про що ви думаєте?» натисніть «Завантажити фото».

За допомогою Провідника шукаємо на комп’ютері потрібне фото, виділяємо його і натискаємо «Відкрити».

Додано воно буде в альбом «Особисті фото». Можете підписати його.

Після завантаження, фотографія з’явиться на стрічці, і її зможуть побачити інші користувачі.

Як додати фото в альбом в Однокласниках

З тим, як викласти фото в Однокласниках, ми розібралися. Тепер давайте додамо окремі фото в конкретний альбом.

Знову натискаємо на кнопочку «Фото». Далі виберіть, в якій альбом ви хочете додати нові фото, і клацніть по ньому мишкою.

Тепер натисніть на кнопочку «Додати фото».

Вибираємо через Провідник потрібні фото і натискаємо «Відкрити».

Фотографія буде додано. Щоб повернутися назад до альбому, натисніть відповідну кнопочку.

Тепер ви знаєте, як викласти фото в Однокласниках. Діліться яскравими моментами свого життя з друзями, або просто цікавими картинками і фотографіями.

А, може, і це буде Вам цікаво: