Привіт, друзі! Сьогодні ми з вами будемо вчитися додавати фотографії в соціальну мережу Твіттер. Хоча Твіттер – це не Instagram і навіть не Вконтакте і його не так часто використовують для постінга фотографій, але все-таки багато твіти вже додають з фото.

Зміст:

  • 1 Як додати фотов Твіттер з офіційного сайту.
  • 2 Як завантажити фото в твіттер з мобільного додатка Android

Як додати фотов Твіттер з офіційного сайту.

Фотографії в Твіттер додаються тільки в твіти. Ви не можете створювати там окремі папки або альбоми. У зв’язку з цим, щоб додати фото потрібно для початку почати писати твіт. В самому верху сторінки знайдіть поле для написання твітів і в правій стороні натисніть на значок фотоапарата. Це і є кнопка додавання фотографій.

Далі виберіть у себе на жорсткому диску файл з фото і додайте його у свій твіт. При необхідності допишіть текст твіту. Якщо ви хочете додати фотографії, то натисніть на значок фотоапарата ще раз.

Все, як бачимо, нічого складного.

Як завантажити фото в твіттер з мобільного додатка Android

Запускаємо програму. У правому нижньому куті натискаємо на кнопку написання твітів:

Пишемо текст твіти і в лівому кутку натискаємо на значок фотоапаратів:

Вибираємо у себе на пристрої необхідну фотографію. Після того, як вона подгрузилась, натискаємо на кнопку «Твіт».

Крім того, що ви можете запостити фотографію зі свого жорсткого диска, в програмі є функція створення фото в режимі онлайн. Тому ви можете у режимі реального часу сфотографувати що-небудь і відразу ж викласти в Твіттер.

Порядок дії такий же, тільки замість того, щоб шукати зображення в пам’яті пристрою ви натискаєте на кнопку «Фото» і робите знімок за допомогою камери:

Як результат сьогоднішньої нашої статті ми маємо два викладених твіту. В одному з них фотографія з пам’яті пристрою, а в іншому – фото в режимі онлайн, зроблена на телефон або планшет.

До речі, ви ще можете почитати, як поміняти фотографію на аватарі в Твіттер.

А, може, і це буде Вам цікаво: