Привіт, друзі! Ця стаття підійде тим, хто з якихось причин вирішив встановити переглядач Opera на комп’ютер, телефон або планшет. Причини можуть бути різні: або Ви перевстановили операційну систему, або просто захотіли скористатися іншим Інтернет-браузером.

Для багатьох користувачів браузер Опера є відмінним варіантом: швидко завантажує сторінки, блокує непотрібну рекламу, як і будь-який інший браузер, зберігає історію і закладки, а включивши режим Opera Turbo, ви ще й заощадити на трафіку.

Зміст:

  • 1 Як скачати Оперу з офіційного сайту
  • 2 Як встановити Оперу на комп’ютер з Windows
  • 3 Завантажити і встановити Opera mini на телефон або планшет для Android

Як скачати Оперу з офіційного сайту

Відкрийте браузер, яким ви користуєтеся на даний момент. У рядку пошуку введіть «встановити оперу».

Завантажити останню версію Опери ви можете безкоштовно з офіційного сайту. Для цього переходимо по першій посиланням, зверніть увагу на адресу, повинно бути щось на зразок opera.com.

Щоб скачати Оперу для Windows, переходимо на вкладку «Комп’ютер» і вибираємо потрібну нам операційну систему. Натискаємо на кнопочку «Завантажити зараз».

З’явиться наступне діалогове вікно, в якому потрібно натиснути «Зберегти файл».

Як встановити Оперу на комп’ютер з Windows

У попередньому пункті ми зберегли інсталяційний файл для браузера на комп’ютер. Тепер знайдіть папку з завантаженнями і запустіть його.

Після цього відкриється вікно Установник Opera. Натисніть на кнопочку «Налаштування».

Тут можна вибрати мову, у кого з користувачів буде доступ до браузера і папку для установки. Трохи нижче, можна зробити Оперу браузером за замовчуванням, і перенести в неї всі закладки, які є у вашому поточному браузері.

Після того, як все змінити, виберіть «Взяти і встановити».

Якщо ви не відмітите галочками пункти, не переживайте, в настройках самого браузера, в будь-який момент, можна призначити Оперу за замовчуванням. Точно також, можна буде і перенести всі необхідні закладки. Про це можете прочитати в статтях: як імпортувати закладки в браузері Яндекс, імпорт закладок Google Chrome імпортувати закладки в Мозілі.

Про те, як додати HTML-файл з закладками в саму Оперу, прочитайте у збереження закладок Opera. Вам потрібно буде встановити розширення Bookmarks Import & Export.

Після установки, віконце браузера запуститься автоматично. Сміливо починайте його використання.

Завантажити та встановити Opera mini на телефон або планшет для Android

Для того щоб скачати Оперу на пристрій з Android, зайдіть в Play Market. У рядку пошуку вводимо Opera.

У списку виберіть одну з версій Опери, яку хочете встановити. У прикладі це буде Браузер Opera Mini.

Натисніть кнопку «Встановити».

Коли мобільний додаток буде встановлено, запускайте його і починайте користуватися.

Думаю, слідуючи описаним інструкцій, у вас вийде встановити переглядач Opera на комп’ютер з Windows, телефон або планшет з Android.

А, може, і це буде Вам цікаво: