Як завантажити і встановити Steam на свій комп’ютер

Як завантажити і встановити Steam на свій компютер

Steam — сервіс розповсюдження цифрової дистрибуції, створений в 2003 році не маловідомою компанією Valve. Цей сервіс служить як для купівлі цифрових версій багатьох ігор і програм, так і для їх безпосереднього запуску.

Якщо ви зацікавлені в цьому продукті, хочете завантажити, але не знаєте, як це зробити, то у цій статті ми докладно розповімо про те, де можна безкоштовно завантажити даний сервіс без нанесення шкоди вашому ПК і опишемо процес установки цього додатка.

Як завантажити і встановити Steam на свій компютер

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Особливості Steam
  • 2 Скачування і установка Steam

Особливості Steam

Якщо так сталося, що ви все-таки мало знайомі з цим продуктом і хочете дізнатися, чим же він такий хороший, то спеціально для вас нижче ми наведемо перелік важливих особливостей клієнта Steam:
• Кросплатформеність. Працює на операційних системах Windows, Mac OS, Linux, Android, IOS і на ігрової консолі PlayStation 4.
• Захист даних користувача. При бажанні будь-який користувач Steam може прив’язати свій аккаунт до мобільного телефону за допомогою технології Steam Guard.
• Автоматичні оновлення. При підключенні до мережі Інтернет програма буде постійно перевіряти наявність оновлень як для самої себе, так і для встановлених вами через цей сервіс ігор і додатків.
• Наявність повного російської мови.
• Соціальна складова. Є можливість створювати чат з іншими користувачами і додавати інших людей в групи для спільного проходження ігор.

Завантаження і установка Steam

Абсолютно безкоштовно російською мовою скачати Steam, звичайно ж, можна на офіційному сайті цього сервісу, посилання на який ви можете побачити нижче.

Скачати безкоштовно Steam

Перейшовши на сайт, натисніть кнопку Завантажити Steam.

Як завантажити і встановити Steam на свій компютер

Після цього на наступній сторінці натисніть Встановити Steam.

Як завантажити і встановити Steam на свій компютер

Після цих дій запустіть завантажений файл SteamSetup.exe і зверніться до інструкції по установці.

Як завантажити і встановити Steam на свій компютер

Після завершення процесу установки ви зможете повноцінно і безкоштовно користуватися сервісом поширення цифрової дистрибуції на своєму комп’ютері.