У Windows 10 присутній нове вбудоване додаток «Карти». Але що, якщо ви не володієте постійним доступом до мережі інтернет, а перспектива заблукати в незнайомому місці або збитися з дороги зовсім не радує? Не хвилюйтеся, ви можете завантажити ці карти на комп’ютер або будь-який інший пристрій під управлінням Windows 10 і використовувати їх, коли вам буде зручно.

Додаток «Карти» надає можливість завантажити оффлайн карти практично будь-якої країни. В автономному режимі ви зможете шукати орієнтири на викачаних картах, вибирати ключові точки на карті і прокладати маршрути. Ви не зможете переглядати міста в 3D або використовувати накладення Aerial. Карти надає сервіс Bing.

Сьогодні ми дізнаємося, як легко і просто завантажити карти будь-якої країни на ваш пристрій під управлінням Windows 10 і мати доступ до них навіть без доступу в мережу інтернет.

Як завантажити карти в Windows 10

1. Відкрийте розділ «Параметри». Виберіть «Система», потім «Автономні карти». Натисніть «Завантажити карти»

 

2. Вкажіть необхідну країну і регіон.

 

3. Дочекайтеся завантаження необхідної картки.

Після того, як карта буде завантажена на ваш пристрій, ви зможете використовувати дану карту для пошуку місць та отримання схеми проїзду навіть при відсутності доступу до мережі інтернет.

Якщо у вас лімітне підключення до інтернету, я рекомендую вас відключити «Лімітні підключення». Тоді ваші карти буде завантажуватися тільки при наявності Wi-fi або необмеженого тарифного плану інтернет.

Також ви можете відключити автоматичне оновлення карт при підключенні до мережі.

Отже, сьогодні ми дізналися як легко завантажити карти для Windows 10 і використовувати їх без підключення до мережі інтернет. Сподіваюся, моя стаття була вам корисна.