Вконтакте є окремий розділ «Аудіозаписи», в якому міститься мільйони різних пісень, доданих користувачами соціальної мережі. Не так давно я писав про скачування треків з Вконтакте, а сьогодні я розповім про завантаження музики на сторінку Вконтакте, про обмін аудіо з друзями і додавання різних аудіозаписів з будь-яких сторінок. Також трохи торкнуся тему як додавати заборонені пісні, що порушують авторські права.

Як додати аудіозапис Вконтакт з комп’ютера

Заходимо в розділ «Аудіозаписи» і натискаємо на плюсик в правому верхньому куті.

Відкриється діалогове вікно, в якому пропонується вибрати будь-яку пісню, що не суперечить обмежень. Натискаємо на «Вибрати файл».

Далі на комп’ютері вибираємо той трек, який ви хочете завантажити і чекаємо закінчення процесу. Виглядає все так:

Після успішного завантаження аудіозапис додасться у ваш плейлист на першу сходинку.

Як поділитися музикою з одним Вконтакте

Відправити другу Вконтакте пісню, яка вам сподобалася і якою хочеться поділитися можна наступним чином:

через особисті повідомлення

У розділі «Повідомлення» відкриваємо список повідомлень з одним або створюємо діалог, якщо його ще немає. Потім наводимо курсор на «Ще» і вибираємо «Аудіозапис».

Відкриється вікно, в якому будуть представлені всі ваші треки. Вибираєте потрібну пісню по натисненню на «Прикріпити» і відправляєте повідомлення. Можна вибрати відразу кілька пісень.

через стіну

Механізм додавання той же самий, тільки значок аудіозаписи винесено з блоку «Ще».

Зрозуміло, стіна у вашого друга повинна бути відкрита, ви також можете відрегулювати відображення вашої сторінки для інших користувачів в налаштуваннях приватності.

Як додати запис до себе на сторінку

Додати трек на сторінку можна за допомогою пошуку. Пишемо назву групи або композиції натискаємо клавішу «ENTER» і вибираємо потрібний трек. Або заходимо на сторінку будь-якого користувача і якщо у нього не приховані аудіозаписи, то додаємо будь-яку, натиснувши на плюсик навпроти відповідної пісні.

Як додати заборонену, заблоковану аудіозапис

Якщо ви спробуєте додати пісню, яка була раніше видалена за запитом правовласника, Вконтакте видасть вам наступне попередження —

Перейменування файлу в даному випадку не допоможе. Рішенням проблеми може стати робота з аудиофайлом в різних редакторах музики. Можливо зможе допомогти зміна тональності, додавання шуму або варіації з динамікою треку, проте все це може негативно позначитися на якості музики. Більш детальну інформацію про це можна прочитати на habrahabr.

Незважаючи на заборони, Вконтакте все ще можливо знайти і прослухати майже будь-який трек, головне ретельно шукати. Спасибі за увагу!