Соціальна мережа Вконтакте використовується не тільки, як засіб для спілкування між друзями. Дуже багато людей використовує її для прослуховування і зберігання музичних творів. І це дійсно дуже зручно. Музика Вконтакте закачана досить високої якості. Крім того ви й самі можете додати свій плейлист аудіозаписи зі свого комп’ютера. Зараз ми з вами спробуємо навчитися шукати записи, а також завантажувати музичні файли безпосередньо зі свого жорсткого диска.

Також рекомендую почитати, як додати відео вконтакте.

Зміст:

  • 1 Як додати музику вконтакте в свій плейлист
  • 2 Як завантажити музику в вк з комп’ютера
  • 3 Редагування аудіозаписів в вк
  • 4 Як додати музику в вк з телефону на Андроїд
  • 5 Як додати музику в групу вк

Як додати музику вконтакте в свій плейлист

Заходимо на свою сторінку і натискаємо на пункт «Аудіозаписи»:

На вкладці «Мої аудіозаписи» знаходимо рядок пошуку:

Пишемо виконавця або назву пісні, яку хочемо додати. Наводимо курсор миші на знайдену композицію і натискаємо на плюсик. Це означає дію «Додати в мої аудіозаписи»:

Як завантажити музику в вк з комп’ютера

Щоб додати пісню вконтакте зі свого комп’ютера необхідно натиснути на «плюсик» навпроти вкладки «Мої аудіозаписи»:

З’являється спливаюче віконце з обмеженнями для завантажуваних аудіозаписів. Читаємо, що аудіофайл не повинен порушувати ніяких авторських і суміжних прав, не повинен бути більше 200 мб, а також повинен перебувати в форматі МР3. Якщо у вас все так, то натискайте на кнопку «Вибрати файл»:

Знаходимо на вінчестері композицію, яку хочемо додати і натискаємо на кнопку «Відкрити»:

Триває завантаження файлу в соціальну мережу:

Файл завантажений, можете його прослухати вже не на комп’ютері, а онлайн зі своєї сторінки. Якщо все в порядку, значить, ми виконали свою місію:

Редагування аудіозаписів в вк

Деякі параметри доданих аудіозаписів вконтакте можна редагувати. Для цього достатньо навести курсор на аудіо і натиснути на «олівчик», що означає «Редагувати запис».

У нас відкривається віконце редагування аудиозапии, в якому ми можемо змінювати, як виконавця так і сама назва пісні. Давайте спробуємо натиснути на кнопку «Додатково»:

Тепер ми можемо вказувати жанр, а також ввести слова пісні. Не забуваємо натиснути на кнопку «Зберегти»:

Як додати музику в вк з телефону на Андроїд

Зараз ми розберемося, як додаються пісні в плейлист з мобільного додатку. Запускаємо його. У лівому меню натискаємо на значок ноти, що означає «Аудіозаписи». Далі нам потрібна вкладка «Мої аудіозаписи» і в правому верхньому куті тиснемо на значок «Пошуку», щоб знайти потрібну нам композицію.

Вводимо виконавця або назву пісні рядок пошуку:

Натискаємо на знайдену композицію, вона починає програватися і в самому низу у нас з’являється аудіоплеєр, натискаємо на миниатюрку пісні, як показано на скріншоті:

У подгрузившемся вже великому плеєрі натискаємо на плюсик в лівому кутку. Щоб вона додалася до вас в плейлист:

Як додати музику в групу вк

Якщо ви є власником групи вконтакте і бажаєте додати туди якусь аудіозапис, то зайдіть на головну сторінку і під аватаркою натисніть на меню групи у вигляді трьох горизонтальних точок. З випав списку натисніть на пункт «Управління спільнотою»:

Далі у вкладці «Інформація» навпроти пункту «Аудіозаписи» поставити значення «Обмежені». Краще ставити так, тому що, якщо зробити їх повністю відкритими, то вашу групу можуть заспамить ж ваші передплатники. Тому краще злегка обмежити додавання, щоб це могли робити лише ви.

Тепер знову повертаємося на головну сторінку групи. Там вже з’явилася кнопочка «Додати запис». Натискаємо на неї і завантажуємо файл з комп’ютера або з пошуку з аудіо.

Ось, в принципі і все, ми з вами розібрали безліч нюансів завантаження аудіо на свою сторінку Вконтакте і в групу.

А, може, і це буде Вам цікаво: